تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷|کد خبر: 534| بازديد: [0 views ]

جلسه هماهنگی ستاد راویان و روحانیون با حضور سرگرد محمدرضا خمسیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی و راویان و روحانیون اعزامی به راهیان نور به منظور برنامه ریزی برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی در اتاق جلسات فرماندهی برگزارشد.


  • به گزارش شیرگاه خبر، جلسه هماهنگی ستاد راویان و روحانیون با حضور سرگرد محمدرضا خمسیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی و راویان و روحانیون اعزامی به راهیان نور به منظور برنامه ریزی برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی در اتاق جلسات فرماندهی برگزارشد.
    سرگرد خمسیه در ابتدای جلسه با تأکید بر اینکه سیاست بازدید از مناطق جنگی به منظور آشنایی و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت است، برنامه ریزی دقیق و هماهنگی بیشتر برای برپایی کاروان های راهیان نوررا خواستار شدند.
    خمسیه همچنین بر ضرورت برنامه ریزی مناسب برای ارتقا و توسعه كیفی برگزاری برنامه های راهیان نور تأكید كرد. وی گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم و در راستای حراست از آرمانهای شهدا، امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم که برگزاری این اردوها در این خصوص بسیار ارزشمند است.
    فرمانده ناحیه سوادکوه شمالی در خصوص اعزام کاروان راهیان نور گفت: زمان اعزام کاروان از تاریخ ۲۲ اسفند ماه خواهد بود و تا ۲۶ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
    وی همچنین از برنامه های فرهنگی در طول مسیر خبر داد و گفت: بازدید از سد کرخه، بازدید از یادمان فکه، بازدید از یادمان دهلاویه، حضور در اردوگاه شهید بلباسی و یادمان والفجر ۸ و شرکت در رزمایش فرهنگی رزمی اردوگاه شهید بلباسی از جمله برنامه های پیش بینی شده این سفر می باشد

برچسب ها:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار