تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸|کد خبر: 778| بازديد: [0 views ]

فرمانده سپاه کربلا:

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: مشکلات فعلی کشور به خاطر عمل نکردن به اقتصاد مقاومتی است که دولتمردان از روی جهل و یا عمدی از دستور رهبری تبعیت نکردند.


به گزارش شیرگاه خبر، سردار محمدحسین بابایی در جمع مدیران کل شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای تشکل های کارگری مازندران که به مناسبت هفته کار و کارگر در سپاه کربلا حضور یافتند، با قدردانی از جامعه کارگری و با اشاره به اینکه سپاه افتخار می کند همنشین با کارگران و مدیران کارگری است، اظهار کرد: هر کسی درست کار کند، و در این مسیر قدم بر میدارد، بنا بر حدیث امیرالمومنین علی (ع) که فرمودند: «کسی که برای تأمین زندگی عیال خود زحمت می کشد، همچون مجاهد در راه خدا است»،در جایگاه مجاهد فی سبیل الله قرار دارد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران در ادامه با بیان این مطلب که امروز جنس جهادمتفاوت است به ابعاد جهادها پرداخت و با یادآوری جهاد نظامی ایران که در مقابل جریان کودک کش رژیم صهیونیستی ایستاده و توانسته داعش را درسوریه از بین ببرد، افزود: در جهاد امنیتی هم ایران اجازه نداد داعش به مرزهای ایران نزدیک شود.

بابایی بااشاره به جهاد فرهنگی و آسیب هایی در این زمینه اضافه کرد: در این بخش هم باید تحولی شکل بگیرد تا مشکلات فرهنگی حل شود.

وی در ادامه به جهاد اقتصادی که دشمن مستقیما اعلام جنگ اقتصادی کرد، تصریح کرد: رئیس جمهور سابق آمریکا کشور به کشور رفت و صراحتا اعلام کرد که ایران را دچار تحریم های همه جانبه و سخت می کنیم.

فرمانده سپاه کربلا مبنی بر دستور رهبر معظم انقلاب که اقتصاد مقاومتی تنها راه مقابله با دشمن در جنگ اقتصادی است، افزود: مشکلات فعلی کشور به خاطر عمل نکردن به اقتصاد مقاومتی است که دولتمردان از روی جهل و یا عمدی از دستور رهبری تبعیت نکردند.

بابایی با تاکید بر اینکه نباید مشکلاتی در بخش تولید ،کارخانجات و یا قاچاق کالا داشته باشیم ، اضافه کرد: ایران با داشتن ظرفیت عظیم انسانی ،منابع طبیعی و داشتن جغرافیای منحصر بفرد به تعبیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در عدم استفاده از امکاناتی که در اختیار داریم رتبه اول جهانیم، در زمینه اقتصادی سرش کلاه رفت و نتوانست بخاطر مدیریت نابلد مسئولان درست از این منابع استفاده کند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران در پایان گفت: کشور زیر بار قوانین بین‌المللی رفت که خود کشورهای پیشنهاد دهنده، آن قوانین را اجرا نکردندنظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار