تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸|کد خبر: 1114| بازديد: [0 views ]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی گفت: خیرین قرآنی شهرستان سوادکوه با کمک به فعالیت‌های قرآنی می‌توانند نقش اثر‌گذاری را در اعتلای فعالیت‌های دینی و قرآنی داشته باشند.


به گزارش شیرگاه خبر،حجت الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر در مجمع خیرین قرآنی سوادکوه به اهمیت آموزه‌های قرآنی در کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی اشاره و اظهار کرد: خداوند درجه و میزانی برای روزه قرار نداد و پاداش آن را از طرف خود توصیف کرد.

وی با بیان اینکه شب‌های قدر، اوج ماه مبارک رمضان است که در آن اوج، قرآن نازل شد، افزود: قرآن کلید حل مشکلات است و اگر همه بلا‌های جهان به فرد هجوم آورد، قرآن کلید حل مشکلات محسوب می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، خاطرنشان کرد: خیرین قرآنی شهرستان سوادکوه با کمک به فعالیت‌های قرآنی می‌توانند نقش اثر‌گذاری را در اعتلای فعالیت‌های دینی و قرآنی داشته باشند.

در این جلسه ۱۱ عضو اصلی و علی‌البدل هیأت مدیره و بازرسان اعضای هیأت مدیره خیرین قرآنی شهرستان سوادکوه که توسط ۱۹ عضو مجمع خیرین قرآنی شهرستان انتخاب شده بودند از بین خود، مدیر‌عامل، رئیس هیأت مدیره و مسؤول مالی را انتخاب کردند که اصغر گرزین‌تبار به عنوان مدیر عامل، هرمز علی‌نژاد به عنوان رئیس هیأت مدیره و منوچهر قبادیان را به عنوان مسئول مالی هیأت مدیره خیرین قرآنی سوادکوه انتخاب کردندنظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار