تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸|کد خبر: 1528| بازديد: [0 views ]

مهم‌ترین حوادث امروز پانزدهم خردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.


به گزارش  شیرگاه خبر، مهم‌ترین حوادث امروز چهارشنبه پانزدهم خردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید

باند بزرگ سارقان سیم برق در سوادکوه شمالی متلاشی شد

سرهنگ دمساز فرماندهی نیروی انتظامی سوادکوه شمالی گفت: با تلاش ماموران انتظامی وآگاهی شهرستان توانستند یک باند سارقان سیم در بیش چند روستا این شهرستان از ماه‌های قبل اقدام به سرقت می‌کردند دستگیر و پس از اقدامات قانونی به محاکم قضایی تحویل شدند.

وی افزود: چندین مرتبه این سارقان حرفه‌ای از دست ماموران گریختند که دوشب قبل با اقدامات پلیسی که باز در حال فرار بودند (با شلیک پنج گلوله) موتور رها اقدام به فرار کردند که ماموران موفق به دستگیری آنان شدند وبه جرم خود اعتراف کردند.

کشف ۶ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در نوشهر

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی نوشهر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع موادمخدر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران دو متهم به تهیه و توزیع موادمخدر را شناسایی و با هماهنگی قضائی این افراد را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ قاسم محمدی از کشف ۶ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد وگفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند

فرمانده انتظامی نوشهر با هشدار به قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ، گفت: پلیس در راه مبارزه با پدیده شوم قاچاق موادمخدر از هیچ تلاش و کوششی فروگذرا نخواهد کرد.نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار