تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸|کد خبر: 1644| بازديد: [0 views ]

نایب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان در اظهاراتی تاکید کرد محاصره ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی هرگز موجب عقب‌نشینی این کشور در دستیابی به پیشرفت نشده است.


به گزارش شیرگاه خبر به نقل از افکارنیوز، شیخ علی دعموش، نایب رئیس شورای اجراییحزب‌الله لبنان، در مراسم بزرگداشت شهید جهاد و مقاومت «عمران ناصر حلاوی» در مجتمع سید الشهداء (ع) در شهرک «کفرکلا» واقع در جنوب لبنان تصریح کرد ایران کشوری قوی و مقتدر است که با آمریکا از موضع برابر برخورد می‌کند.

او گفت: موضع قاطعانه امام خامنه‌ای، رهبر معظم ایران، و مخالفت ایشان با پاسخ دادن به پیام ترامپ و مذاکره با او که در جریان دیدار با نخست وزیر ژاپن مطرح شد، نشان از عزت، قدرت و سربلندی او دارد که بسیاری از پادشاهان و رهبران عرب و مسلمان فاقد آن هستند؛ کسانی که به رغم همپیمانی با آمریکا باز هم ترامپ هر از چند گاهی به آن‌ها توهین می‌کند، اما آن‌ها حتی با یک کلمه هم از کرامت خود دفاع نمی‌کنند.

نایب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان افزود: آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی می‌خواهند با تحریم، تهدید و ارعاب و لشکرکشی نظامی ایران را تسلیم و مطیع کنند، اما فراموش کرده‌اند که رژیم صدام به نیابت از آمریکا، اسرائیل و عربستان و حمایت تمام جهان هشت سال جنگ را به این کشور تحمیل کرد و همچنین از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، ایران در محاصره بوده است، اما این کشور عقب‌نشینی نکرده بلکه در تمام زمینه‌ها قدرتمندتر شده است.

شیخ دعموش تاکید کرد: تمام تهدید‌ها علیه ایران و محور مقاومت سرنگون و ساقط خواهد شد زیرا ما قویتر، ثابت قدم و استوارتر هستیم و عاجز و درمانده نیستیم بلکه این آمریکا و اسرائیل و آل سعود هستند که درمانده و مستأصل هستند و این آن‌ها هستند که از منطقه عقب‌نشینی خواهند کرد و خارج خواهند شد.

او در ادامه سخنان تاکید کرد: ما در رویارویی جاری در منطقه ابتدا به خداوند متعال اتکا می‌کنیم سپس به رزمندگان و ملت خود که در تمامی مراحل سابق ثابت کردند تهدید و ارعاب چیزی از آن‌ها کم نخواهد نکرد جز اینکه ثبات و عزم و پایبندی آن‌ها را به مقاومت بیشتر کرده است و همانطور که ما در رویارویی‌های گذشته ایستادگی کردیم و پیروز شدیم امروز نیز ایستادگی و پایداری خواهیم کرد و اگر خداوند بخواهد در این رویارویی پیروز خواهیم شد.نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار