تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸|کد خبر: 1689| بازديد: [0 views ]

موضوع برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) به نقد و بررسی برگزاری مسابقه انتخاب بهترین ترانه اروپا، موسوم به «یوروویژن» در اسراییل و تناقضات برگزاری این مسابقات اختصاص دارد.


به گزارش شیرگاه خبربه نقل از خبرگزاری دانشجو، این برنامه با اشاره به اعتراضات مردم و حامیان فلسطینیان نسبت به برگزاری شصت و چهارمین دوره مسابقات یوروویژن در اسرائیل به واکاوی درخواست گروه های حامی فلسطین در دعوت از هنرمندان برای عدم شرکت در این دوره از مسابقات می پردازد.

در ادامه این برنامه ضمن مروری بر اعتراض های صورت گرفته در زمان قبل و حین برگزاری این مراسم و تاکید معترضان بر سیاسی بودن این میزبانی، نقض حقوق بشر مردم نواز غزه و کرانه باختری توسط نیروهای رژیم صهیونیستی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

همچنین در این برنامه، گفت و گو پیرامون نظرات معترضان که شرکت در این مسابقات را حمایت از اسراییل نامیده و اقدامات غیرانسانی این رژیم در منطقه را محکوم کرده اند، صورت گرفته و نظرات تحلیلگران و کارشناسان بین المللی درخصوص اهداف برگزاری این مسابقات در اسرائیل و انحراف افکار عمومی از جنایات این رژیم در فلسطین به عنوان هدف عمده برگزاری این مراسم مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

«داخل اسراییل» چهارشنبه ۲۹ خرداد ساعت ۲۰:۰۰ به مدت ۲۵ دقیقه از این شبکه پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۵:۰۰، جمعه ساعت ۱۹:۰۰، دوشنبه ساعت ۱۸:۲۰ و سه شنبه ساعت ۲۱:۰۰ خواهد بود.نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار