تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸|کد خبر: 1840| بازديد: [0 views ]

سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران، در حکمی سرهنگ محمدرضا خمسیه را به سمت فرمانده جدید سپاه رامسر منصوب کرد.


به گزارش شیرگاه خبر ،مراسم تودیع سرهنگ محمد محمدی قاسم آبادی و معارفه سرهنگ محمدرضا خمسیه  فرمانده جدید سپاه رامسر امروز سه شنبه ۱۵ مردادماه صبح در اردوگاه متمرکز کشوری شهدای هفت تیر برگزار شد.
سرهنگ محمدی در این مراسم تودیع ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت:روز اول که به فرماندهی ناحیه منصوب شدم به همراه پاسداران ناحیه به زیارت قبور شهدا رفتیم و هم قسم شدیم که در راه شهدا و آرمان‌های امام و رهبری باشیم.

او افزود: فعالیت‌های اشتغال و محرومیت زدایی در بخش‌های مختلف کشاورزی، خانه‌های محرومان، اقتصاد مقاومتی را همیشه در دستور کار داشتیم و توانستیم اقدامات خوبی را به انجام برسانیم.

او گفت: ماموریت گشت‌های محله محور، اردو‌های جهادی، برنامه‌ها و مراسمات فرهنگی و مذهبی از جمله برنامه‌هایی بود که در انجام آن تلاش‌های زیادی داشتیم.

سرهنگ محمد رضا خمسیه فرمانده جدید سپاه رامسر ضمن گرامی داشت و یاد و خاطره شهدا گفت: بسیار خرسندم که بار دیگر خادم مردم و بسیجیان در شهرستان رامسر خواهم بود.

او افزود: تلاش خود را می‌کنم تا با حمایت همه مردم و بسجیان گام‌های موثری را در شهرستان برداریم.

فرمانده جدید سپاه رامسر گفت: سپاه و بسیج امروز بیشتر در عرصه‌های مختلف و در قامت سازندگی و فرهنگی حضور دارد و برای اعتلای انقلاب اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

او افزود: فضای وحدت و همدلی در اولویت کار‌ها است و این امر باید لازمه همه ماموریت‌ها  باشد.

سرهنگ خمسیه پیش از این فرمانده سپاه سوادکوه شمالی  بود.نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار