تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸|کد خبر: 1856| بازديد: [0 views ]

به مناسبت روز خبرنگار از فعالان عرصه خبر در سپاه و بسیج با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی تجلیل بعمل آمد.


  به گزارش شیرگاه خبر ،سرهنگ پاسدار محمدرضا خمسیه ضمن گرامیداشت شهادت امام محمد باقر(ع) و روز خبرنگار اظهار داشت: در روزگاری که از آن به عصر اطلاعات و فن آوری نام می‌برند، قطعاً نقش خبرنگار به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی حیاتی و انکار نشدنی دارد.

وی افزود: رسانه یکی از تأثیرگذارترین ابزار در ترویج انقلاب اسلامی است که ریشه آن را باید در عصرهای گذشته و در تحولات صدر اسلام نیز جستجو کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی به رسالت‌های خبرنگاران تأکید کرد و افزود: هفته خبرنگار که در سالروز شهادت شهید صارمی است فرصت مناسبی بوجود آورده که چند رسالت مهم تبیین شود.

وی گفت: اول قدردانی از شما خبرنگاران به علت مسئولیت بسیار سنگینی که بر دوش شماست چرا که در دنیای کنونی که همگان سرگرم کار خویش اند و چندان به عملکرد حاکمان و نقد و بررسی آن ها توجه ندارند، این خبرنگاران رسانه‌ها هستند که با تیزهوشی ودقت، نقش واسطه بین مردم و مسئولان را ایفا می‌کنند.

وی بیان کرد: کسانی که به عنوان خبرنگار انقلابی هستند باید این سیره انقلابی گری را تبیین کنند و رشد دهند و در سطح جامعه با استفاده از ابزاری که در اختیار دارند گسترش دهند.

به گزارش شیرگاه خبر، گفتنی است در پایان این مراسم نیز از چهار نفر از خبرنگاران فعال عرصه سپاه و بسیج تجلیل بعمل آمد.تجلیل از خبرنگار علیرضا آرایی نژادنظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار