تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸|کد خبر: 1891| بازديد: [0 views ]

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه، برنامه بنیاد سوادکوه شمالی در سالروز آزادگان به میهن اسلامی را تشریح کرد.


 به گزارش شیرگاه خبر ،هدایتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی یک شنبه ۲۰ مرداد ماه ضمن گرامیداشت سالروز ورود غیور مردان آزاده به میهن اسلامی، آزادگان را نمونه بارز استقامت و پایمردی دانست و گفت: آزادگان، گوهر گرانبهایی هستند که در خاک های سرزمینمان پرورش یافتند و راه تعالی را پیمودند.
هدایتی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سی‌امین سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه شمالی با همکاری بنیاد شهید سوادکوه و هیات آزادگان سوادکوه در نظر دارد برنامه های همایش آزادگان به همراه خانواده، تجلیل از آزادگان سادات، خاطره گویی در نماز جمعه شهر شیرگاه ، اجرای مسابقه پیامکی، دیدار با آزادگان، ارسال پیامک تبریک به کلیه آزادگان، حضور آزادگان در گلزار شهدای گمنام و غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان شهدا را برگزار کند.
رئیس بنیاد سوادکوه شمالی اظهار داشت: در رابطه با برگزاری بهتر برنامه های سالروز آزادگان، هماهنگی لازم با ادارات شهرستان صورت گرفته است.

برچسب ها:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار