تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۸|کد خبر: 2168| بازديد: [0 views ]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه تاکید کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه گفت: احیا و زنده داشتن نهضت عاشورا موجب زنده نگه داشتن و ترویج دائمی مکتب قیام و انقلاب در برابر طاغوت‌ها و تربیت کننده و پرورش دهنده روح حماسه و ایثار است.


به گزارش شیرگاه خبر،حجت الاسلام ذاکری خطیر در سخنانی مراسمات سوگواری را رمز بقای نهضت و انقلاب دانست و گفت: زنده داشتن یاد و تاریخ پرشکوه نهضت حسینی، که الهام‌بخش روح انقلابی و ستم ستیزی است.

وی افزود: یعنی احیا و زنده داشتن نهضت عاشورا موجب زنده نگه داشتن و ترویج دائمی مکتب قیام و انقلاب در برابر طاغوت‌ها و تربیت کننده و پرورش دهنده روح حماسه و ایثار است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی خاطرنشان کرد: عزاداری برای اهل بیت علیهم‌السلام موجب احیای یاد و نام آنها و در کنار آن فرهنگ و مکتب و هدف آنان است.

ذاکری خطیر گفت: به‌عبارت دیگر در شکل یک پیوند روحی راه آنان به جامعه الهام گشته و پیوستگی پایداری بین پیروان مکتب و رهبران آن برقرار می‌سازد و دیگر گذشت قرون و اعصار نمی‌تواند بین آنان جدایی افکند.

وی افزود: همین مساله موجب نفوذ ناپذیری امت از تأثیرات و انحرافات دشمنان می‌شود و مکتب را همچنان سالم نگه می‌دارد و یا تحریفات را به حداقل می‌رساند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی از همین روست که استعمارگران برای نابودی ملل اسلامی می‌کوشند رابطه آنان را با تاریخ پرافتخار صدر اسلامی قطع نمایند تا با ایجاد این خلاء زمینه القای فرهنگ خود را فراهم آورند.

در پایان این مراسم مداحان اهل بیت با ذکر مصیبت و مدیحه سرای در رثای سالار شهیدان و اهل بیت پاک و مطهرش سوگواری کردند.نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار