تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸|کد خبر: 2288| بازديد: [0 views ]

بیشترین فراوانی نام در سوادکوه‌شمالی

ابوالفضل و فاطمه‌زهرا بیشترین فراوانی نام توسط رئیس اداره ثبت احوال سوادکوه‌شمالی اعلام شد.


 به گزارش شیرگاه خبر ،مریم خاوری ظهر امروز در جلسه اداری ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی از حضور مدیرکل ثبت احوال مازندران و معاونان مالی فناوری، کارشناس امور هویتی، روابط عمومی و رییس اداره حراست مازندران در این شهرستان خبر داد و عملکرد و آمار ۵ ماهه وقایع حیاتی و ریزش و رویش جمعیتی را به تفکیک اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در ۵ ماهه اول سال ۹۸ تعداد ۸۰ واقعه ولادت در سوادکوه‌‎شمالی به ثبت رسید که ۴۱ نوزاد پسر و ۳۹ نوزاد دختر بود، گفت: هر هفته به طور متوسط حدود ۴ واقعه ولادت در سوادکوه‌شمالی ثبت شد که ۳۵ ولادت در شهر و ۴۵ واقعه ولادت در روستا رخ داد.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی از ثبت ۷۱ واقعه وفات در ۵ ماه اول سال ۹۸ در این شهرستان خبر داد و افزود: تعداد ۲۹ واقعه وفات برای مردان و ۴۲ واقعه وفات برای زنان برای ۵ ماه اول امسال ثبت شد که ۱۷مورد وفات در مناطق شهری و ۵۴ واقعه وفات در مناطق روستایی ثبت شد.

خاوری، بیماری‌های  قلبی و عروقی، سرطان و کهولت سن را از مهمترین دلایل وفات در سوادکوه‌شمالی ذکر کرد.

وی از وقوع ۱۶ واقعه ازدواج در ۵ ماه اول سال جاری خبر داد و به فراوانی نام در شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و خاطر نشان کرد: سه رتبه اصلی نام در نیم سال اول شهرستان سوادکوه‌شمالی ابوالفضل، محمدمهدی و محمد یاسین و برای نوزاد دختر هم فاطمه‌زهرا، النا و ویانا ازسوی والدین انتخاب شد.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به تحلیل مستمر وقایع حیاتی ّدر اداره ثبت احوال از نمره عالی مدیر کل ثبت احوال استان مازندران به اداره ثبت احوال این شهرستان خبر داد.نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار