تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸|کد خبر: 2408| بازديد: [0 views ]

گلزار شهدای روستای برنجستانک شهرستان سوادکوه شمالی عطر افشانی شد

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس گلزار شهدای روستای برنجستانک شهرستان سوادکوه شمالی عطر افشانی شد.


به گزارش شیرگاه خبر ،

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، پنج شنبه ۴ مهر ماه گلزار شهدای روستای پایین برنجستانک از شهرستان سوادکوه شمالی با حضور خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، دکتر طوسی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری، اصغری معاون تعاون بنیاد استان، پریچهره رئیس مددکاری بنیاد استان،حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ابراهیمی ( امام جمعه) ،  آقای پاریاو(معاون فرماندار)، جناب سرگرد احمد شعبانی (فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان )  آقاتی هدایتی (رئیس بنیاد شهید شهرستان )و روسای ادارات شهرستان عطر افشانی و گلباران شد.
حاضرین در این مراسم، نسبت به مقام والای شهیدان ادای احترام کرده و با قرائت فاتحه و تقدیم شاخه گل، یاد و خاطره شهدا و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امام خمینی ( ره) را گرامی داشتند.
طوسی مدیر کل امور بانوان ضمن تبریک این ایام در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر شد و طی سخنانی اظهار کرد: امروز حضور بانوان درهمه عرصه های انقلاب خیلی خوب دیده شده و درمراسم غبارروبی شهداء همچنین د ر ۸ سال دفاع مقدس بانوان پابه پای رزمندگان، همسران و فرزندان ایستادگی و صبوری کردند و همین طو ر بعد از خبر شهادت فرزندان و همسران خود استقامت کردند همه اینها الگوی تاریخی دارد این الگو از حضرت زینب (س) منبعث است.
وی گفت: نکته مهم این است که بعد از سه دهه از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ انتقال این مفاهیم و این رشادتها به نسل جوان جزء مهمترین موضوعاتی است کسانی که واقعا دراین زمینه اهلیت دارند باید به عنوان راویانی که آن زمانه را درک کردند نقش و حضور موثری را داشته باشند این مفاهیم به دست نسل جوان ما منقل شود.
در پایان مراسم از همسر و فرزندان شهید وابسته به این گلزار توسط مدیر کل امور بانوان و رئیس مددکاری بنیاد استان تجلیل و لوح تقدیر تقدیم شد.نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار