تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸|کد خبر: 2719| بازديد: [0 views ]

بمناسبت هفته بسیج دانس آموزی
قرائت بیانیه فرمانده واحد پیشگام سیدالشهدا پیش از خطبه های نمازجمعه سوادکوه شمالی

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، فرمانده واحد پیشگام سیدالشهدا حوزه بسیج دانش آموزی به قرائت بیانیه پرداخت.


 به گزارش شیرگاته خبر ،پوریا زمانی فرمانده واحد پیشگام سیدالشهدا(ع) بسیج دانش آموزی حوزه امام خمینی(ره) پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع شیرگاه به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی به قرائت بیانیه پرداخت.
پوریا زمانی در سخنان خود با محکوم کردن سخنان رئیس جمهور آمریکا بر اعلام حمایت نسل چهارم دانش آموزان بسیجی انقلاب بر پاسداری از این نظام و ارزش‌های والای آن تاکید کرد و خواستار برخورد جدی با یاوه گویی‌های آمریکا توسط مسئولین نظام شد.
وی با بیان اینکه دانش آموزان انقلابی نسل چهارم همیشه در صحنه حاضر هستند بر تبعیت و پشتیبانی از فرامین مقام معظم رهبری تاکید و بر پاسداری از خون شهدا و تداوم انقلاب اسلامی تا رسیدن به صاحب اصلی آن تصریح کرد.
در نمازجمعه این هفته سوادکوه شمالی، مردم ولایتمدار شهرستان پوستر (ما آمریکا زیر پا می گذاریم) لگدمال  کرده و در نماز جمعه شرکت کردند

و دیگر برنامه های نماز جمعه این هفته قاری ابوالفضل رمضانی به قرائت قرآن و  متین اکبری اذان نمازجمعه را قرائت نمودند مسابقه نقاشی با موضوع (مرگ بر آمریکا) و ایستگاه صلواتی نمازجمعه نیز توسط دانش آموزان بسیجی واحد‌های پیشگام حوزه امام خمینی (ره) سوادکوه شمالی برگزار شد

 

 نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار