تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸|کد خبر: 2887| بازديد: [0 views ]

یادواره 4 شهید روستای چایباغ با حضور مسئولان شهرستانی، خانواده معظم شهدا و آحاد مردم ولایتمدار در روستای چایباغ برگزار شد.


به گزارش شیرگاه خبر ،سردار حسن حسن نیا، از فرماندهان دفاع مقدس ، با بیان این که امروز شهدا به عنوان افتخارات ارزنده ما هستند، گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون های پاک شهدا است.
وی با اشاره به این که رزمندگان در دوران دفاع مقدس سختی های بسیاری را تحمل کرده و رشادت و فداکاری والایی را از خود نشان دادند، بیان داشت: رزمندگان قبل از شکستن خط ها خود را شکستند که سبب شد این گونه ماندگار شوند.
سردار حسن نیا با بیان این که شهدا با احساس تکلیف از خانه و زندگی خود گذشتند و در راستای حفظ نظام مقدس اسلامی تلاش کردند، تصریح کرد: شهدا با بهره گیری از سیره حسینی زمینه ساز اقتدار نظام اسلامی شدند که حضور در مجالس بزرگداشت این عزیزان به عنوان یک لیاقت و افتخار برای انسان است.
فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به این که انقلاب ما به آسانی به دست نیامده است تا به آسانی از دست برود، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان ستون دین است که باید رهنمودها و تدابیر ارزنده ایشان را سرلوحه امور خود قرار دهیم.
و در آخر مراسم از خانواده های معظم شهدا تجلیل بعمل آمد.

 نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

آخرین اخبار