خانه / اخبار شهرستان / گردهمایی باشکوه مدافعان حریم خانواده در سوادکوه‌شمالی

گردهمایی باشکوه مدافعان حریم خانواده در سوادکوه‌شمالی

به مناسبت هفته عفاف و حجاب گردهمایی بزرگ مدافعان حریم خانواده با حضور باشکوه زنان و مردان مؤمن و انقلابی در شهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد .

 به گزارش شیرگاه خبر ،در این اجتماع که مسئولین شهری و شهرستانی نیز حضور داشتند حجت الاسلام والمسلمین غفاری استاد حوزه و دانشگاه در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با توجه به روایات و آیات اظهار داشت: انسانی که جانش و قلبش کور شود دو مسیر را بیشتر نمی پیماید یا ضال و گمراه پذیرند یا گمراه کننده و مضل هستند که دشمنان ما در این دسته قرار دارند.

وی در ادامه روند کاهش غلظت حجاب در کشور را بیانگر برنامه‌ها و فعالیت‌های همین دشمنان دانست و ادامه داد: مسئولان، تلاش دشمن را جدی بگیرند کاری که دشمن در سند 2030 انجام می دهد از این دست توطئه ها است.

حجت الاسلام غفاری به اهداف حضور گسترده مردم در این راهپیمایی اشاره نمود و گفت: یکی از اهداف این حضور اعلان جدی به مسئولان فرهنگی و نهاد های ذی ربط است. ما با این حضور خود به مسئولان اعلام می کنیم که ما آماده ایم. وصیت نامه ی شهدا را که مطالعه می کنیم می بینیم 95 درصد آن تأکید به مسئله حجاب شده است. مسئله دوم خطاب به مسئولین فرهنگی که اگر شما قادر نیستید بدانیم ما مردم قادریم و نکته سوم خطاب به قوه قضائیه است که از این حرکت خوجوش مردمی حمایت کنند. این استاد دانشگاه مسئولین را مورد خطاب قرار داد و افزود: متأسفانه در چند سال اخير و با بى توجهى هايى كه برخى مسوولين، سازمان ها و نهادها به مقوله فرهنگ جامعه داشته اند يك بار ديگر دشمنان حجاب و وقار زنان ايرانى را هدف قرار داده و به هر نوع ممكن درصدد حذف يا كمرنگ كردن آن هستند.

در پایان این راهپیمایی ضمن قرائت بیانیه و امضای طوماری در حمایت همه جانبه از مسئله عفاف و حجاب، به دخترانی که در محل تحصیل خود پوشش برتر را انتخاب کرده و با چادر حضور پیدا می کنند تجلیل به عمل آمد.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

Iwantu An Software The Place You should Chat Meet Singles Software Reviews

If you are attempting to real meet up with your soulmate, verify in case the …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *