خانه / اخبار شهرستان / حدود ۶۰۰ هزار عدد دستکش بهداشتی به علوم پزشکی مازندران تحویل شد

حدود ۶۰۰ هزار عدد دستکش بهداشتی به علوم پزشکی مازندران تحویل شد

 به گزارش شیرگاه خبر ،مجید ابراهیم نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ۲ واحد صنعتی شهرستان در راستای بسته بندی دستکش یکبار مصرف و تولید شوینده فعالیت های خود را آغاز کردند.

وی گفت : به منظور مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا بنر توصیه های بهداشتی برای مقابله با این ویروس در نانوایی ها نصب شده است و حتی در نانوایی هایی که با کمبود نیرو برای تحویل دادن نان و گرفتن پول از مشتری مواجه بوده ایم ، یک نیروی بسیجی در اختیارشان قرار داده ایم  .

وی با اعلام اینکه طبق مصوبه سازمان صنعت و معدن بازار روزهای سه شنبه و پنچ شنبه این شهرستان تعطیل است ، افزود : کلیه اصناف شهرستان سوادکوه شمالی به جزء خبازی ها ، میوه فروشی ها ، قصابی ها ، واحدهای صنفی فروش مواد غذایی ، فروشندگان لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده در روزهای سه شنبه ( امروز ) و پنج شنبه ۲۲ اسفندماه تعطیل می باشد .

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه طی چند روز گذشته برخی از واحدهای این شهرستان از دستورالعمل سازمان سرپیچی کرده اند ، افزود : ۲ واحدی که از این بخشنامه و دستورالعمل سرپیچی کرده بودند ، پلمب شد.

ابراهیم نژاد از ۲ فقره پرونده بابت گران فروشی ماسک به ارزش ۳ میلیون ریال و ۹۶۰ هزار تومان در شهرستان سوادکوه شمالی خبر داد و گفت که این پرونده گران فروشی بعد از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است .

وی با بیان اینکه یک واحد تجهیزات پزشکی در این شهرستان به علت گران فروشی پلمب شده است ، افزود : به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ، تیم بازرسی در دو نوبت صبح و عصر در این شهرستان در حال بازرسی هستند .

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه شمالی از مردم خواست تا در صورت مشاهده گران فروشی با شماره ۱۲۴ تماس حاصل فرمایند .

فرماندار سوادکوه شمالی هم در گفت و گو با خبرنگارایرنا، افزود : به منظور مقابله با ویروس کرونا طی دو روز گذشته ۴۸ هزار جفت دستکش یکبار مصرف در سطح این شهرستان توزیع شده است .

سید محمد انصارالحسینی با اعلام اینکه به منظور مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی سطح این شهرستان ۲ بار در حال انجام شدن است ، افزود : ضدعفونی در سطح روستاها توسط دهیاری ها هم در حال انجام است و همچنین دهیاری ها در روستاها در حال اطلاع رسانی به مردم برای ماندن در خانه هستند .

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

مراسم تاسوعای حسینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی درشهرستان سوادکوه شمالی برگزار شد+تصاویر

 به گزارش شیرگاه خبر ،مردم ولایتمدار شهرستان سوادکوه شمالی در عزای سید و سالار شهیدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *