خانه / اخبار شهرستان / مديرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران :
مديرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران :

مديرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران :

مديرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در آیین آغاز اجرای طرح ضربتی راهداری محوری ، محورهای شریانی هراز و سوادکوه عنوان کرد : ارتقا ایمنی جاده ها ، ضامن امنیت کاربران است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان مازندران ، مهندس عباسعلی نجفی در مراسم آغاز اجرای طرح مذکور که راهدار خانه اوریم محور سوادکوه با حضور فرمانداران شهرستانهای سوادکوه و سوادکوه شمالی برگزار شد ، اظهار داشت: طرح مذکور در محور  سوادکوه از گدوگ تا قائمشهر در قالب ۴ اکیپ ۱۵ نفره و در محور هراز از امامزاده هاشم تا آمل در قالب ۷ اکیپ ۱۵ نفره( اکیپهای روکش آسفالت ، اکیپ تابلو و علائم ، اکیپ خط کشی ، اکیپ پاکسازی ، اکیپ روشنایی و .. ) با بسیج کلیه امکانات و تجهیزات راهداری به اجرا در می آید.

 مهندس نجفی به آغاز سفرهای تابستانی اشاره و اظهار داشت : با عنایت به شروع سفرهای تابستانی و تردد بالای خودرو در جاده های مازندران ، ایمن سازی محورهای این استان در دستور کار قرار گرفت اما با توجه به افزایش ضریب ایمنی جاده ها توسط راهداران ، از مردم شریف کشور تقاضامندیم با توجه به شرایط موجود در سطح جامعه ( انتشار مجدد ویروس کرونا ) ، از سفرهای غیر ضروری پرهیز و در صورت لزوم برای سفر ، حتما نکات بهداشتی را در طول سفر رعایت نمایند.

مهندس نجفی افزود : علاوه بر اجرای طرح  ضربتی سه روزه  این اداره کل اجرای طرح ارتقا کیفی راهداری ( بر اساس دستور العمل ارسالی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ) را در قالب  پاکسازی حریم ، شانه سازی ، ساماندهی تابلو و علائم ، مرمت و تعویض گاردریل و نیوجرسی ، تامین روشنایی ، اجرای روکش آسفالت و خط کشی ، شستشوی علائم و رنگ آمیزی نرده و پایه و … در طول کلیه راههای ارتباطی خود در دست اجرا دارد.

مهندس نجفی در خاتمه گفت : اميدواريم با اجراي اين طرح شاهد افزايش ضريب ايمني در محورها و كاهش تصادفات و تلفات ناشي از آن باشيم.

گفتنی است مازندران دارای 10400 کیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی است.​

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

Applying Internet Dating Sites To Find Allure

The best internet dating websites for ladies provide a wide variety of approaches to meet …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *