خانه / اخبار شهرستان / نظارت میدانی رعایت پروتکل های بهداشتی، الویت اول ستاد مقابله با کرونا در شهرستان هاست

نظارت میدانی رعایت پروتکل های بهداشتی، الویت اول ستاد مقابله با کرونا در شهرستان هاست

احمد حسین زادگان در راستای حضور میدانی در شهرستان های استان برای نظارت و بررسی آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در مناطق مختلف استان، امروز در شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی حضور یافت و آخرین وضعیت کرونا در این دو شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش شیرگاه خبر ،استاندار مازندران پیش از ظهر امروز در نشستی با فرماندران، شهرداران و مسولان شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی آخرین وضعیت کرونا در این دو شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
احمد حسین زادگان پس از شنیدن گزارش مسولان مرتبط، بررسی میدانی روزانه رعایت پروتکل های بهداشتی را الویت اول ستاد مدیریت کرونا در شهرستان ها عنوان کرد.
وی با اشاره به گردشگر پذیر بودن نقاط طبیعی و تاریخی سوادکوه، جلوگیری از ازدحام جمعیت در این اماکن و پارک های جنگلی را خواستار شد.
استاندار مازندران با بیان این که سهل انگاری در مقابله با کرونا پذیرفتنی نیست افزود: نظارت و پیگیری کنید تا پروتکل های بهداشتی به نحو شایسته اجرا شود.
وی افزود: سوادکوه محور ورودی مازندران است و باید پیشانی رعایت اصول بهداشتی در استان باشد.
استاندار مازندران با اشاره به وضعیت قرمز چندین شهر مازندران، خاطرنشان کرد: هیچ راهکاری مهم تر و موثرتر از رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و دستورالعمل های بهداشتی در مقابله با انتقال و شیوع کرونا ویروس نیست.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از پروژه های ورزشی در دست تکمیل شهرستان سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر ،دکتر رنگرز با همراهی فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *