خانه / اخبار شهرستان / قول مساعد مدیرعامل بنیاد برکت برای اجرای طرح سحاب در جویبار / ساخت یک هزار و 900 مدرسه در کشور

قول مساعد مدیرعامل بنیاد برکت برای اجرای طرح سحاب در جویبار / ساخت یک هزار و 900 مدرسه در کشور

مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی محرومین در کشور خبر داد و گفت: با حضور بنیاد برکت حدود ۱۰۰۰روستای محروم در کشور محرومیت زدایی خواهد شد و تاکنون حدود یک هزارو ۹۰۰ مدرسه در کشور ساخته شده است .

به گزارش شیرگاه خبر ،میرحسین مدنی روز شنبه در مراسم افتتاحیه شرکت تولیدی آریاسلولز در شهرک صنعتی جویبار با اعلام اینکه تاکنون یک هزارو ۹۰۰ مدرسه توسط بنیاد برکت در کشور ساخته شده است، افزود: خوشبختانه بنیاد برکت از تکلیف داده شده توسط مقام معظم رهبری در ساخت ۱۰۰۰ مدرسه موفق عمل کرده و دوبرابر این تکلیف را در کشور اجرایی کرده است .

وی با اشاره به اینکه حدود یک هزار و ۵۰۰ مسجد و مجموعه های فرهنگی در کشور ساخته شده است، اظهار کرد: تاکنون ۲۴۰ مرکز جامع سلامت و خانه بهداشت توسط بنیاد برکت در کشور راه اندازی شده است .

مدیر عامل بنیاد برکت بیان کرد: در طرح سحاب بنیاد برکت، ۴۷ هزار طرح در کشور اجرایی شده است و در ۸ هزار روستا طرح های اشتغالزایی انجام می شود.

مدنی با اعلام اینکه روزانه ۳۰۰ طرح اشتغال محور توسط بنیاد برکت در کشور انجام می شود، افزود: در قالب این طرح ها روزانه یک هزار شغل در کشور ایجاد می شود.

وی تصریح کرد: امسال مشارکت جدید با ۱۳۰ بنگاه های کوچک و متوسط را دردستور کار خود داریم.

مدیرعامل بنیاد برکت در جواب درخواست کمال علیپور نماینده قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس و همچنین اسد فرماندار جویبار مبنی بر فعال شدن طرح سحاب در جویبار قول مساعد داد.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از پروژه های ورزشی در دست تکمیل شهرستان سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر ،دکتر رنگرز با همراهی فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *