خانه / عمومی / بازدید رییس کل دادگستری استان مازندران از دادگستری سوادکوه شمالی و شیرگاه

بازدید رییس کل دادگستری استان مازندران از دادگستری سوادکوه شمالی و شیرگاه

به گزارش شیرگاه خبر ، حجت الاسلام والمسلمین اکبری به همراه، معاونین رییس کل و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان از بخش‌های مختلف دادگستری شهرستان سوادکوه وحوزه قضائی شیرگاه به صورت از پیش اعلام نشده بازدید و از نزدیک و به صورت چهره به چهره با کارکنان دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری دراین بازدید ازتلاش قضات و کارکنان شهرستان در احقاق حق مردم تشکر کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع همواره مورد تاکید دستگاه قضای استان است و ازشما می‌خواهیم درهمه مراحل رسیدگی حقوق مراجعان محترم شمرده شود.

رییس کل دادگستری استان مازندران ضمن اشاره به سند تحول قضایی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری که در بند‌های هشت گانه‌ای به وضوح به آن‌ها اشاره شده است، گفت: در راستای اجرای سند تحول، وظیفه‌ی ما، اقتدار شأن دستگاه قضایی و دقت وسرعت در رسیدگی‌ها و تکریم و گرامیداشت همه مراجعان به دستگاه قضایی استان مازندران است.

وی تاکید کرد: قضات و کارکنان با برنامه ریزی و توجه نسبت به تعیین تکلیف پرونده‌ها اهتمام جدی داشته و نسبت به آسیب شناسی پرونده‌های مسن تلاش کنند و مهمترین عامل مُسن بودن این پرونده‌ها را بررسی نمایند، از همکاران قضایی انتظار دارم نسبت به اختصاص اوقات رسیدگی فوق العاده به این پرونده‌ها و مختومه نمودن آنان اقدام نمایند

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

اعضای کانون مداحان سوادکوه انتخاب شدند

به گزارش شیرگاه خبر ،حجت‌الاسلام مهدی صداقتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *