خانه / عمومی / پیگیری نماینده سمنان در مجلس در پی توهین به مردم سمنان

پیگیری نماینده سمنان در مجلس در پی توهین به مردم سمنان

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس ضمن تأکید بر پیگیری انتشار کلیپ ویدئوی توهین‌آمیز به مردم استان سمنان تا حصول نتیجه نهایی، این امر را از دادستان سمنان خواستار شد.

به گزارش شیرگاه خبر و به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان، عباس گلرو نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس صبح امروز در گفت‌وگوی تلفنی با محمدشریف ابراهیمی، دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان ضمن تأکید بر پیگیری انتشار کلیپ ویدئوی توهین‌آمیز به مردم استان سمنان تا حصول نتیجه نهایی، ابراز امیدواری کرد: دیگر شاهد چنین رفتارهایی که برادری، صفا و صمیمیت و روابط دوستانه مردم دو استان سمنان و مازندران را نشانه رفته است، از سوی هیچ فردی نباشیم.

گلرو احداث سد فینسک را یک پروژه ملی دارای ردیف اعتباری دانست و افزود: انتقال آب به فلات مرکزی ایران و احداث سد فینسک بر اساس رویه‌های قانونی در دست پیگیری است.

از ساعات اولیه دریافت فیلم توهین فردی به مردم بزرگوار سمنان، عباس گلرو، نماینده مردم شریف سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس پیگیری‌هایی را با مسؤولان دولتی و قضایی در استان سمنان آغاز کرد تا این پرونده از مجرای قانونی مورد رسیدگی قرار گیرد.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

شهدای خان طومان باعث شدند که داعشی‌های تکفیری به اهدافشان نرسند

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از خبرگزاری بسیج از مازندران،آیت الله سید رحیم توکل نماینده مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *