خانه / عمومی / راهیابی ۱۷مازندرانی به مرحله کشوری مسابقات قرآن

راهیابی ۱۷مازندرانی به مرحله کشوری مسابقات قرآن

۱۷قاری برتر مازندرانی به مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف راه یافتند.

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، مدیرکل اوقاف و امور خیریّه مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت دهه وقف، گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم ابتدا منطقه‌ای و در مرحله استانی ویژه هزار و ۵۷۷فعال قرآنی با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار و ۱۷قاری برتر به مرحله کشوری راه یافتند.
حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی با اشاره به ایجاد ۵وقف قرآنی جدید در مازندران افزود:هزار و ۳۶۱ امامزاده در استان وجود داشته و احیای ۱۰رقبه هم در دست اقدام قرار دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریّه مازندران به وجود بیش از ۱۴هزار موقوفه در استان اشاره کرد و گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون حدود ۱۰۰هزار بسته کمک مومنانه میان خانوار‌های کم درآمد و بی سرپرست مازندران توزیع شده و همچنین خرید تجهیزات بیمارستانی از جمله تجهیزات حفاظتی و محافظتی شامل ماسک و دستگاه‌های اکسیژن ساز و سی تی اسکن مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل هم به عنوان بخش دیگری از کمک‌های اوقاف در این ایام بوده است.
حجت الاسلام ابراهیم حیدری از خرید دستگاه تنفسی برای بیمارستان روحانی بابل از محل موقوفات بابل و نیز تولید روزانه ۵تا۱۲ هزار ماسک در ۱۲ امامزاده استان به عنوان دیگر اقدامات انجام شده در این ایام خبر داد و افزود: امسال حدود ۵میلیاردریال تجهیزات مورد نیاز تحصیلی دانش آموزان نیازمند هم، تهیه و میان آنها توزیع شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریّه مازندران، اجرای طرح جامع در ۷۰ امامزاده استان را از برنامه‌های عمرانی این بخش برای امسال اعلام و تصریح کرد: تاکنون ۳۳۵رقبه سنددار شده و ۲۷۰موقوفه نیز سند کاداستر دریافت کرده اند.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

Iwantu An Software The Place You should Chat Meet Singles Software Reviews

If you are attempting to real meet up with your soulmate, verify in case the …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *