خانه / عمومی / ضرورت بسیج عمومی برای مقابله با سرقت کابل‌های مخابراتی

ضرورت بسیج عمومی برای مقابله با سرقت کابل‌های مخابراتی

رئیس مخابرات شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به سرقت 10 کیلومتری کابل مخابراتی سوادکوه در طول یک سال اخیر از ضرورت بسیج عمومی برای مقابله با سرقت کابل‌های مخابراتی خبر داد

به گزارش شیرگاه خبر ،جعفر محسنی  در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از نظر جغرافیایی و فاصله مناطق، شهرها و روستاها دارای پراکندگی فراوان است، گفت: ارتباطات روستایی به صورت کابل هوایی است.

رئیس مخابرات شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، افزود: مسیر پل‌سفید به سمت فلورد حدود ۲ کیلومتر در یک سال اخیر بارها مورد سرقت سارقان کابل قرار گرفت و موجب شد بسیاری از روستاهایی که از طریق کابل مورد نظر متصل بودند فاقد هر نوع ارتباط شوند.

وی با بیان اینکه در سال قبل دو کیلومتر از کابل روستای کچید که این کابل‌ها ارتباط‌‌‌‌دهنده چند روستا بودند به سرقت رفت و روستاها مرتبط مدت 6 ماه فاقد ارتباط بودند، خاطرنشان کرد: در یک سال اخیر ۱۰ کیلومتر سرقت کابل‌ مخابراتی در دو شهرستان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی رخ داد.

محسنی اظهار کرد: با نصب تجهیزات ارتباطی شاهد برقراری ارتباط در مناطقی که کابل‌ها سرقت شدند، بودیم ولی مبلغ جریمه اخذ‌شده از سارقان کابل اندک است و برای سایت‌ها، حفاظ امنیتی شامل پَک کامل حفاظتی در چند نقطه سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اجرایی شد و در چند نقطه دیگر هم در حال انجام است.

رئیس مخابرات شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی افزود: برنامه‌ریزی برای پوشش کامل نقاط کور شهرستان سوادکوه در حال انجام است که توافق برای زمین از مهمترین موضوعاتی است که در صورت واگذاری زمین و همکاری با مخابرات شاهد اجرای آن در همه نقاط مورد نظر خواهیم بود.

وی با بیان اینکه پیشگیری و مقابله با سرقت کابل‌های مخابراتی نیاز به بسیج عمومی و مردمی از سوی فرماندار، انتظامی، بخشداری‌ها، شوراها و پایگاه‌های مقاومت است، گفت: با هماهنگی ستادی شاهد پیشگیری و مقابله با سرقت کابل‌ها شویم تا شاهد تضییع اموال عمومی و ممانعت از ارائه خدمات ارتباطی نباشیم.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

Applying Internet Dating Sites To Find Allure

The best internet dating websites for ladies provide a wide variety of approaches to meet …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *