خانه / عمومی / شهدای خان طومان باعث شدند که داعشی‌های تکفیری به اهدافشان نرسند
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد

شهدای خان طومان باعث شدند که داعشی‌های تکفیری به اهدافشان نرسند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با خانواده‌ معظم شهید مدافع حرم کربلای خان طومان شهید محمود رادمهر گفت:شهدای خان طومان باعث شدند که داعشی‌های تکفیری به اهدافشان نرسند.

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از خبرگزاری بسیج از مازندران،آیت الله سید رحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری( علیه السلام)، با اشاره به قیام امام حسین (علیه السلام) گفت:‌امام حسین (علیه السلام) برا‌ی ماندگاری اذان و نماز قیام کردند، ولی یزید برای از بین بردن اذان و نماز مقابل امام ایستاد.

آیت الله توکل با بیان این مطلب که سر مبارک امام حسین (علیه السلام) بر روی نیزه رفت و به ظاهر در جنگ شکست خوردند، اما اذان و نماز باقی ماند، اضافه کرد:‌امام حسین (علیه السلام) به اهدافشان رسیدند، اما یزید به اهداف خود نرسید.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری  با اشاره به ماجرای کربلای خان طومان، تاکید کرد: شهدای خان طومان مازندران باعث شدند که دشمن به اهدافش نرسد.

آیت الله توکل با بیان این مطلب که شهید دادیم، اما چه کسی پیروز این میدان شد، افزود:مدافعان حرم به شهادت رسیدند، اما در واقع دشمن را ذلیل کردند و دشمن نتوانست پیشروی کند.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

خط قرمز شمال برای مسافران/ برگشت ۶ هزار خودرو از مازندران

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از ایسنا ،با این وجود مازندران همچون ۶ ماه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *