خانه / عمومی / سردار مسلمی: بسیج با درد مردم آشنا است/ دنیای امروز از بسیج الگو می‌گیرد

سردار مسلمی: بسیج با درد مردم آشنا است/ دنیای امروز از بسیج الگو می‌گیرد

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه دنیای امروز از بسیج الگو می‌گیرد، گفت: بسیج با درد مردم آشنا است و رفع کننده مشکلات آنان است.

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از تسنیم، سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی شامگاه دوشنبه مراسم اهدای ‌40 کمک جهیزیه برای نوعروسان و 100 عدد تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند شهرستان در حسینیه عاشقان ثارالله با گرامی‌داشت هفته بسیج و یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی با اشاره به اینکه بسیج بزرگترین شبکه مردمی در حوزه‌های مختلف است، اظهار داشت: بسیج یکی از بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین شبکه مردمی در حوزه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و عرصه‌های مختلف بوده و فرمول برطرف کردن مشکلاتی که گریبانگیر جامعه است. امروز بسیج هرکجا که نیاز باشد، حضور پیدا می‌کند چرا که برخواسته از مردم و آشنا به درد آنها است.

وی افزود: بسیج بصیرت، نوع دوستی و مردم نوازی را در دستور کار خود قرار داده و امروز در هر صحنه‌ای که ورود پیدا می‌کند، همراه با موفقیت است.

مسلمی با برشمردن مصادیق قدرت بسیج، تصریح کرد: امروز بسیج می‌تواند بزرگ‌ترین مشکل در جامعه اسلامی را برطرف کند آن هم به‌واسطه قدرتی که دارد. در دهه اول انقلاب بسیج در مورد پیشگیری از فلج‌ اطفال اقدام بسیار بزرگی انجام داده بود.

وی تصریح کرد: هر بحرانی که در کشور بوجود آید، تنها کسی که می‌تواند برطرف کند، بسیج است. درمورد موجود هوشمندی سخن می‌گوییم که در هر خانواده‌ای هستند. این الگوی برتر هوشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، یکی از با ارزش ترین یادگار امام راحل است که با آینده‌نگری و دیدگاه حکیمانه‌ای که داشتند، بسیج را بنیانگذاری کردند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه دنیای امروز از بسیج الگو می‌گیرد ، گفت: در خارج از مرزهای ایران ، با بهره‌گیری از الگوی بسیج، بر مشکلات کشور خود غلبه می‌کنند. امروز اگر داعش در دنیا به دنبال حاکمیت نیست، به واسطه تفکر بسیجی است که از بین رفتند.

وی افزود: تفکر بسیجی می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات کشور باشد. اگر بخشی از تفکر بسیجی را در حوزه مدیریت کشور حاکم کنیم و نگاه به درون کشور را در دستور کار قرار دهیم و چشم به دست کشورهای بیگانه نداشته باشیم، قطعا می‌توانیم بر تمام مشکلات کشور، فائق شویم.

مسلمی، حمایت از جوانان باهوش و انقلابی را از راهکارهای رفع مشکلات کشور برشمرد و تصریح کرد: جوانان ابتکارهای زیادی در حوزه علمی، پژوهشی، امنیتی دارند. اگر جوانان باهوش و انقلابی را حمایت کنیم، قطعا خیلی از مشکلات کشور رفع می‌شود.

وی تاکید کرد: مردمی که امروز در حوزه اقتصادی دچار مشکل شده‌اند، به واسطه روحیه مردم داری کمک می‌کنند و مشکلات همنوعان خود را در حوزه‌های مختلف در بحث جهیزیه، کمک معیشتی و مواردی از این قبیل برطرف می‌کنند.

درباره‌ی سردیبر شیرگاه خبر

حتما ببینید

احتمال افزایش وام ازدواج تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان

سید احسان قاضی زاده هاشمی اظهار کرد: دولت در لایحه بودجه کماکان وام ازدواج را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *