امروز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱| ۱۶:۲۴:۵۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » کمک ۶.۵ میلیاردی خّیر نیکوکار

تیر ۸, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

3239کد مطلب

96تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

کمک ۶.۵ میلیاردی خّیر نیکوکار

کمک ۶.۵ میلیاردی خّیر نیکوکار

به گزارش شیرگاه خبر ،نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، سیمرغ، جویبار و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در مراسم طرح آبرسانی به روستای پندرم سوادکوه گفت: این خیّر نیکوکار، هزینه ۴.۵ میلیاردتومانی طرح تامین منبع ذخیره سازی و لوله کشی آبرسانی به طول ۱۵ کیلومتر را (پندرم) بر عهده گرفته است. کیوان مرادیان، با بیان اینکه با کمک آقای ابراهیمی تامین مخزن آبی روستای کردآباد، جمشید آباد و کارسالار شهر زیرآب با هزینه یک میلیاردتومانی ۱۰ میلیارد به زودی...

به گزارش شیرگاه خبر ،نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، سیمرغ، جویبار و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در مراسم طرح آبرسانی به روستای پندرم سوادکوه گفت: این خیّر نیکوکار، هزینه ۴.۵ میلیاردتومانی طرح تامین منبع ذخیره سازی و لوله کشی آبرسانی به طول ۱۵ کیلومتر را (پندرم) بر عهده گرفته است.

کیوان مرادیان، با بیان اینکه با کمک آقای ابراهیمی تامین مخزن آبی روستای کردآباد، جمشید آباد و کارسالار شهر زیرآب با هزینه یک میلیاردتومانی ۱۰ میلیارد به زودی رفع می‌شود افزود: این خیّر نیک اندیش ساخت ۷ مسکن محرومان ویژه خانواده‌های دارای معلول جسمی (بطور شخصی)، مدرسه وحدت رکن کلا (بطور شخصی)، و دو مدرسه سیدمحله و دینه سر شهرستان سیمرغ با مشارکت ۵۰ درصدی سازمان نوسازی مدارس (در مجموع یک میلیاردتومان) را تقبل کرد.
اکبر ابراهیمی خّیر نیکوکار، هدف خود از این حرکت را شکرگذاری خداوند متعال، خدمت و ایجاد آرامش، شادی و امید در میان همنوعان عنوان کرد.
گفتنی است؛ این طرح‌ها تا ۳ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 553

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .