امروز یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱| ۰۲:۴۲:۱۷

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ۱۵ واحد صنفی آسیب دیده از کرونا در سوادکوه شمالی تسهیلات دریافت کردند/توزیع پنج هزار کمک مومنانه

تیر ۷, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

3217کد مطلب

78تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

۱۵ واحد صنفی آسیب دیده از کرونا در سوادکوه شمالی تسهیلات دریافت کردند/توزیع پنج هزار کمک مومنانه

۱۵ واحد صنفی آسیب دیده از کرونا در سوادکوه شمالی تسهیلات دریافت کردند/توزیع پنج هزار کمک مومنانه

 به گزارش شیرگاه خبر،سید محمد انصار الحسینی  با بیان اینکه به منظور مقابله با ویروس کرونا یک نهضت مقابله با این ویروس را راه اندازی کرده ایم، افزود: همراهی مردم و مسئولین در مقابله با کرونا قابل تقدیر بوده است. از شهروندان خواهشمندیم تا این ویروس را جدی گرفته و همچنان از ماسک بهداشتی استفاده کنند. وی با اعلام اینکه با همراهی سمن های دانش آموزی، فرهنگی ، سپاه ، بسیج ، شوراها و دهیاری ها و غیره موفق شده...

 به گزارش شیرگاه خبر،سید محمد انصار الحسینی  با بیان اینکه به منظور مقابله با ویروس کرونا یک نهضت مقابله با این ویروس را راه اندازی کرده ایم، افزود: همراهی مردم و مسئولین در مقابله با کرونا قابل تقدیر بوده است. از شهروندان خواهشمندیم تا این ویروس را جدی گرفته و همچنان از ماسک بهداشتی استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه با همراهی سمن های دانش آموزی، فرهنگی ، سپاه ، بسیج ، شوراها و دهیاری ها و غیره موفق شده ایم تا یک شهرستان سالمی داشته باشیم،گفت: به منظور مقابله با ویروس کرونا ؛ طرح فاصله گذاری اجتماعی ، توزیع ماسک ، ضدعفونی معابر و کوچه های شهری و روستایی ، غربالگری ، تشکیل پدافند زیستی ، بازدید مستمر از صنوف ، پلمب واحدهای غیرضروری، ایستگاه کنترل سلامت در روستاها و غیره را در سطح این شهرستان داشته ایم .

فرماندار سوادکوه شمالی با بیان اینکه ۷۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح این شهرستان توزیع شده است، افزود: در رزمایش کمک مومنانه بیش از پنج هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونایی این شهرستان توزیع شد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 481

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .