امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳| ۲۱:۴۳:۲۵

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » اقامه نشدن نماز جمعه در مازندران

آذر ۲۰, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4417کد مطلب

246تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

اقامه نشدن نماز جمعه در مازندران

اقامه نشدن نماز جمعه در مازندران

به گزارش شیرگاه خبر ،مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مازندران گفت: با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی کلیه شهرهای استان، آیین عبادی سیاسی نماز جمعه فردا در هیچ یک از ۴۷ پایگاه استان اقامه نمی شود.   حجت الاسلام انتظاری افزود: برای حفظ سلامتی نمازگزاران و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید ۱۹ در سومین هفته اجرای طرح محدودیت‌هایی کرونایی، نماز جمعه این هفته هم در هیچ یک از شهر‌های استان برگزار نمی‌شود.   شهرهای ساری، آمل،...

به گزارش شیرگاه خبر ،مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مازندران گفت: با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی کلیه شهرهای استان، آیین عبادی سیاسی نماز جمعه فردا در هیچ یک از ۴۷ پایگاه استان اقامه نمی شود.

 

حجت الاسلام انتظاری افزود: برای حفظ سلامتی نمازگزاران و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید ۱۹ در سومین هفته اجرای طرح محدودیت‌هایی کرونایی، نماز جمعه این هفته هم در هیچ یک از شهر‌های استان برگزار نمی‌شود.

 

شهرهای ساری، آمل، نور، محمودآباد و گلوگاه از لحاظ شیوع کرونا همچنان در وضعیت قرمز قرار دارند و دیگر شهرستان‌های استان مازندران نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .