امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۰۲:۲۸:۵۶

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » بازداشت اعضای باند قاچاق سلاح شکاری در سوادکوه مازندران

بهمن ۹, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

5160کد مطلب

261تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

بازداشت اعضای باند قاچاق سلاح شکاری در سوادکوه مازندران

بازداشت اعضای باند قاچاق سلاح شکاری در سوادکوه مازندران

به گزارش شیرگاه خبر ،نیروی انتظامی مازندران اعلام کرد که اعضای یک باند خرید و فروش سلاح و مهامات غیرمجاز در شهرستان سوادکوه دستگیر شدند که از آنها ۳۰ قبضه سلاح شکاری نیز کشف و ضبط شده است. به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران ، در پی کسب خبری مبنی بر خرید و فروش انواع سلاح و شکاری غیر مجاز توسط افرادی در شهرستان سوادکوه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. بنابر این گزارش در اجرای این ماموریت،...

به گزارش شیرگاه خبر ،نیروی انتظامی مازندران اعلام کرد که اعضای یک باند خرید و فروش سلاح و مهامات غیرمجاز در شهرستان سوادکوه دستگیر شدند که از آنها ۳۰ قبضه سلاح شکاری نیز کشف و ضبط شده است.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران ، در پی کسب خبری مبنی بر خرید و فروش انواع سلاح و شکاری غیر مجاز توسط افرادی در شهرستان سوادکوه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

بنابر این گزارش در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس امنیت عمومی سوادکوه با انجام اقدامات اطلاعاتی،  متهمان را حین حمل سلاح با یک خودروی سواری شناسایی و دستگیر کردند.

در این عملیاتی ضربتی ۲ تن متهمان که قصد درگیری با مامواران را داشتند، دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان ۳۰ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف شد.

شکار پرندگان مهاجر و بومی بویژه از گونه‌های زمستان‌گذران در مازندران و حمل و نقل سلاح های دارای مجوز و یا غیر قانونی همواره از موضوعات مهم امنیتی و انتظامی این استان است. بر  اساس آمارهای رسمی دستکم ۲۰ هزار نفر در استان مازندران دارای مجوز شکار با تفنگ های شکاری هستند و گمانه زنی های غیررسمی هم آمار شکارچیان مجاز و غیرمجاز را تا یکصد هزار نفر برآورد می کند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .