امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳| ۲۰:۲۸:۲۷

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » بازگشت ۳۷ هکتار از عرصه های منابع ملی به بیت المال

بهمن ۸, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

5122کد مطلب

265تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

بازگشت ۳۷ هکتار از عرصه های منابع ملی به بیت المال

بازگشت ۳۷ هکتار از عرصه های منابع ملی به بیت المال

عمونیا گفت: با اجرای ا‌حکام قطعی قضائی و تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع هشت ماه امسال، ۳۷ هکتار از زمین‌های ملی با ارزش اقتصادی بسیار بالا از متجاوزان به انفال عمومی خلع ید و به اداره منابع طبیعی برگشت داده شد. رییس شورای بیت المال شهرستان سوادکوه شمالی با اشاره به برخی جوّسازی‌های انجام گرفته، ضد دستگاه قضایی و اداره منابع طبیعی و نیز نیروی انتظامی توسط برخی متخلفان و زمین خواران...

عمونیا گفت: با اجرای ا‌حکام قطعی قضائی و تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع هشت ماه امسال، ۳۷ هکتار از زمین‌های ملی با ارزش اقتصادی بسیار بالا از متجاوزان به انفال عمومی خلع ید و به اداره منابع طبیعی برگشت داده شد.
رییس شورای بیت المال شهرستان سوادکوه شمالی با اشاره به برخی جوّسازی‌های انجام گرفته، ضد دستگاه قضایی و اداره منابع طبیعی و نیز نیروی انتظامی توسط برخی متخلفان و زمین خواران افزود: تلاش می‌کنیم با همراهی و همکاری اعضای محترم شورای تامین شهرستان و مدیریت مناسب، اجرای احکام قضایی و جلوگیری از تجاوز به زمین‌های ملی با کمترین تنش اجتماعی همراه باشد.
عمونیا تصریح کرد: هرچند در اجرای برخی از احکام قضائی، امکان تنش به لحاظ مقاومت مجرمان و متخلفان در از دست دادن منافع حاصل از جرم وجود دارد، اما این جوّسازی تاثیری بر اراده دستگاه قضایی در مقابله با فساد و اجرای عدالت نخواهد داشت.
رئیس دادگستری سوادکوه شمالی در باره انتشار فیلمی مبنی بر آزاد سازی زمینی تصرّف شده و ایجاد سیاه نمایی در فضای مجازی گفت: سال ۹۲ برای این زمین با ارزش اقتصادی بالا، پرونده‌ای تشکیل و توسط کارشناسان یک تا سه نفره مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در سال ۹۴ حکم قطعی از سوی دادگاه تجدید نظر صادر و در سال ۹۸ با توجه به تعهد کتبی متصرّف مبنی بر آزاد سازی زمین موردنظر، به دلیل اجرا نکردن تعهد توسط او، امسال برای آزادسازی زمین تصرّف شده اقدام شد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .