امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۰۲:۲۰:۵۸

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » تامین مالی اغتشاشات همزمان با اعتراضات مردمی در غرب بی‌فایده است

آبان ۱, ۱۴۰۱ تاریخ انتشار

adminنویسنده

9640کد مطلب

182تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

تامین مالی اغتشاشات همزمان با اعتراضات مردمی در غرب بی‌فایده است

تامین مالی اغتشاشات همزمان با اعتراضات مردمی در غرب بی‌فایده است

به گزارش شیرگاه خبر ، «سید محمد مرندی» استاد دانشگاه تهران به اعلام حمایت رابرت مالی، مسئول ویژه امور ایران در دولت بایدن، از تجمعات ضدایرانی در آمریکا و برخی از شهر‌های اروپایی واکنش نشان داد. وی در پیامی توئیتری خطاب به مالی نوشت: نظام شما (آمریکا) از طریق تحریم‌های فشار حداکثری، علیه بشریت و ایرانیان جنایت مرتکب می‌شود و شما هم در آن دست دارید. وی تأکید کرد: به همین خیال باشید، اما ایران در حال رشد است، تأمین...

به گزارش شیرگاه خبر ، «سید محمد مرندی» استاد دانشگاه تهران به اعلام حمایت رابرت مالی، مسئول ویژه امور ایران در دولت بایدن، از تجمعات ضدایرانی در آمریکا و برخی از شهر‌های اروپایی واکنش نشان داد.

وی در پیامی توئیتری خطاب به مالی نوشت: نظام شما (آمریکا) از طریق تحریم‌های فشار حداکثری، علیه بشریت و ایرانیان جنایت مرتکب می‌شود و شما هم در آن دست دارید.

وی تأکید کرد: به همین خیال باشید، اما ایران در حال رشد است، تأمین مالی آشوب‌ها و ترور کنار اعتراضات در پایتخت‌های غربی فایده‌ای ندارد.

مرندی تأکید کرد: اینجا دیگر ایران سال ۱۹۵۳ (سال کودتای ۲۸ مرداد) نیست.

به‌دنبال برگزاری برخی از تجمعات ضدایرانی در برخی از شهر‌های اروپا و آمریکا که از سوی سلطنت‌طلب‌ها، طرفداران گروهک تروریستی منافقین، تجزیه‌طلب‌ها و گروه‌های همجنس‌گرا ترتیب داده شده بود، برخی از مقامات دولت بایدن اظهارات مداخله‌جویانه‌ای مطرح کردند.

وندی شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در توئیتی تظاهرات ایرانی‌های مقیم آمریکا را «تظاهرات آمریکایی‌ها در واشنگتن و لس‌آنجلس در همبستگی با مردم ایران» توصیف کرد.

رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز در پیام مشابهی با اشاره به تجمعات در برخی شهر‌های آمریکا و جهان، این تجمعات را تظاهرات مسالمت‌آمیز برای رعایت حقوق بشر از سوی حاکمیت ایران خواند.

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .