امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۲۲:۰۵:۲۸

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ترافیک سنگین در آزادراه تهران – کرج

دی ۱۳, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4812کد مطلب

249تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

ترافیک سنگین در آزادراه تهران – کرج

ترافیک سنگین در آزادراه تهران – کرج

به گزارش شیرگاه خبر ،با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در آزادراه تهران – کرج- قزوین حدفاصل پل کلاک تا مهرویلا سنگین است. وی با اشاره به تردد روان در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال بیان کرد: وضعیت این دو محور در حال حاضر عادی است و هیچ‌گونه بارشی در آنها وجود ندارد. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز تصریح کرد: ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج -تهران محدوده...

به گزارش شیرگاه خبر ،با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در آزادراه تهران – کرج- قزوین حدفاصل پل کلاک تا مهرویلا سنگین است.

وی با اشاره به تردد روان در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال بیان کرد: وضعیت این دو محور در حال حاضر عادی است و هیچ‌گونه بارشی در آنها وجود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز تصریح کرد: ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج -تهران محدوده بهشت سکینه و محدوده‌های گلشهر، مهرشهر، مهرویلا، پایانه شهید کلانتری و پل کلاک نیمه‌سنگین است.

وی با اشاره به ترافیک روان در مسیر رفت و برگشت بین آبیک و طالقان متذکر شد: ترافیک در دیگر محورهای استان روان است و مشکلی در عبور و مرور خودروها وجود ندارد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .