امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳| ۲۱:۵۵:۰۱

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » توقیف ۳ خودروی حامل چوب قاچاق در سوادکوه شمالی

تیر ۷, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

3209کد مطلب

306تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

توقیف ۳ خودروی حامل چوب قاچاق در سوادکوه شمالی

توقیف ۳ خودروی حامل چوب قاچاق در سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر ،سرهنگ حمید رضا فرهودی فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی، گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی این فرماندهی به ۳ خودرو حامل چوب حین تردد در یکی از محور‌های روستایی این شهرستان مظنون شدند. او افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو‌ها در مجموع ۶ تن چوب آلات جنگلی غیر مجاز که از جنگل‌های اطراف این شهرستان برداشت شده بود کشف کردند. سرهنگ فرهودی با اشاره به توقیف خودرو‌های مورد نظر و تحویل چوب‌های قاچاق کشف شده...

به گزارش شیرگاه خبر ،سرهنگ حمید رضا فرهودی فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی، گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی این فرماندهی به ۳ خودرو حامل چوب حین تردد در یکی از محور‌های روستایی این شهرستان مظنون شدند.

او افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو‌ها در مجموع ۶ تن چوب آلات جنگلی غیر مجاز که از جنگل‌های اطراف این شهرستان برداشت شده بود کشف کردند.

سرهنگ فرهودی با اشاره به توقیف خودرو‌های مورد نظر و تحویل چوب‌های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی، گفت: رانندگان این خودرو‌ها نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی از عزم راسخ پلیس برای برخورد با پدیده قاچاق کالا خبر داد و به شهروندان توصیه کرد:در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی و از جمله قاچاق کالا مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .