امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳| ۲۲:۱۳:۰۷

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » تکریم مدیرکل بنیاد مازندران از جانباز سرافراز سرتیپ دوم صلواتی

اردیبهشت ۱, ۱۴۰۳ تاریخ انتشار

adminنویسنده

10143کد مطلب

26تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

تکریم مدیرکل بنیاد مازندران از جانباز سرافراز سرتیپ دوم صلواتی

تکریم مدیرکل بنیاد مازندران از جانباز سرافراز سرتیپ دوم صلواتی

به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و به منظور قدرشناسی، احترام و تکریم نسبت به رشادتها و دلاورمردیهای ایثارگران عزیز ارتش در دوران هشت سال دفاع مقدس، در شهرستان سوادکوه شمالی با جانباز سرافراز ۵۰درصد و آزاده ۱۰ سال اسارت سرتیپ دوم محمد صلواتی دیدار کرد. دکتر سعید کهن سال در حاشیه این دیدار گفت: ۲۹ فروردین مصادف با روز ارتش، یادآور مجاهدتها و حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش در دفاع از میهن اسلامی است، دلاورانی...

به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و به منظور قدرشناسی، احترام و تکریم نسبت به رشادتها و دلاورمردیهای ایثارگران عزیز ارتش در دوران هشت سال دفاع مقدس، در شهرستان سوادکوه شمالی با جانباز سرافراز ۵۰درصد و آزاده ۱۰ سال اسارت سرتیپ دوم محمد صلواتی دیدار کرد.
دکتر سعید کهن سال در حاشیه این دیدار گفت: ۲۹ فروردین مصادف با روز ارتش، یادآور مجاهدتها و حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش در دفاع از میهن اسلامی است، دلاورانی که عزت و شجاعت آنان برای همیشه در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ایران میدرخشد.
مدیرکل بنیاد مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای والامقام ارتشی، اظهار کرد: درخشش سروقامتان مکتبی و ولایی در ایران اسلامی در صحنه ها و عرصه های مختلف به ویژه در پاسخ به یاوه گویی های رژیم غاصب و منفور صهیونیستی و حامیان مزدورشان، برگ زرینی بر دفتر تاریخ سراسر حماسه ملت بزرگ و پرافتخار ایران است.
دکتر کهن سال با اشاره به اینکه امروز ملت ما وجود با برکت و با عظمت شهدا، جانبازان، آزادگان و اقتدار نیروهای مسلح را در کشور عزیز ما حس میکند، اذعان داشت: این عزیزان حافظان امنیت و آرامش جامعه ما هستند، خداوند متعال این نعمتهای ارزشمند را به مردم شریف و کشور ما عطا کرده است، باید قدردان و قدرشناس باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در ادامه تصریح کرد: همزمان با روز ارتش، از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران ارتش دیدار و دلجویی به عمل آمد، همچنین مزار مطهر شهدا در ۲۲ شهرستان عطرافشانی، غبارروبی و گلباران شد.
جانباز و آزاده سرافراز سرتیپ دوم محمد صلواتی ضمن بیان خاطرات از حماسه های دوران دفاع مقدس و ۱۰ سال اسارت، از تلاشهای صادقانه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جهت ارائه خدمت به خانواده های معزز شهدا، جانبازان، جانبازان و دیدار و دلجویی از این قشر معزز قدردانی کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به همین مناسبت در شهرستان ساری با الگوی صبر و استقامت جانباز سرافراز ۷۰درصد مهدی نژاد عیادت و ضمن بررسی و رسیدگی به مشکل درمانی، از وی تجلیل کرد

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .