امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۲۰:۱۷:۱۹

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » جشن چهل سالگی انقلاب در سوادکوه شمالی

دی ۲۳, ۱۳۹۷ تاریخ انتشار

adminنویسنده

275کد مطلب

509تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

جشن چهل سالگی انقلاب در سوادکوه شمالی

جشن چهل سالگی  انقلاب در سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر در گفتگو با سرگرد پاسدار محمد خمسیه، فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه شمالی در مراسم جشن چهل سالگی انقلاب که در روستای کالیکلا برگزار شد، هدف از خدمت رسانی به مردم در راستای اهداف و آرمان های اسلامی در جهت برقراری عدالت اجتماعی دانست و گفت: دستاورد های انقلاب اسلامی بنیادی و عملکردی است. وی با بیان اینکه کشور ایران از چنگال کشور های سلطه رهایی یافت و با کمک مردم به استقلال واقعی رسید ابراز داشت: مردم...

به گزارش شیرگاه خبر در گفتگو با سرگرد پاسدار محمد خمسیه، فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه شمالی در مراسم جشن چهل سالگی انقلاب که در روستای کالیکلا برگزار شد، هدف از خدمت رسانی به مردم در راستای اهداف و آرمان های اسلامی در جهت برقراری عدالت اجتماعی دانست و گفت: دستاورد های انقلاب اسلامی بنیادی و عملکردی است.

2895090

وی با بیان اینکه کشور ایران از چنگال کشور های سلطه رهایی یافت و با کمک مردم به استقلال واقعی رسید ابراز داشت: مردم به عزت ملی و خودباوری رسیدند و اداره کشور به دست مردم افتاد.

 

وی با اشاره به اینکه نظام مردم سالاری دینی سبب شد در طول ۴۰ سال، مردم بتوانند مسئولان را به صورت مستقیم و غیر مستقیم  انتخاب کنند ادامه داد: انقلاب اسلامی سبب شد آزادی جمعی و آزادی فردی و حقوق شهروندی برای مردم به دست آید.

 

فرمانده سپاه سوادکوه شمالی اظهار داشت: ایران از یک کشور یاری کننده به ظالم و ستمگر که در زمان پهلوی اروپایی ها آن را اخ الیهود (برادر کافر) می نامیدند، به کشوری که مقابل ظلم و یاری کننده مظلوم است مبدل شد‌.

 

خمسیه در تحلیل دستاورد های عملکردی، استقلال سیاسی را در راس این دستاوردها عنوان داشت و تصریح کرد: اساس نظام سلطه عقب نگه داشتن ملت های تحت سلطه و جلوگیری از دستیبابی به پیشرفت واقعی است که استقلال سیاسی ما جلوی سلطه ی بیگانگان را گرفت.

 

وی دیگر دستاورد عملکردی نظام اسلامی را در حوزه علمی و فناوری و نهضت سواد آموزی دانست و گفت: تقویت دانشگاه ها و مراکز آموزشی، ۲۰ برابر شدن تولید علم، تحول علمی، تبدیل دانش به فناوری و قرار گرفتن در بین ۱۰ کشور اول جهان از دیگر دستاورد انقلاب اسلامی بوده است.

 

فرمانده سپاه سوادکوه شمالی در پایان سخنان خود: ضمن تشکر و سپاس از تلاش و زحمات همه مسئولان و خادمین ملت ، باید قدردان مردم باشید ودرتامین مطالبات مردمی و بستر های لازم جهت ایجاد اشتغال و معیشت ، با روحیه جهادی  وانقلابی گام های اثر گذار بردارید

از ظرفیت های مردمی بسیجی در اجرای برنامه ها استفاده نمائید

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .