امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳| ۰۴:۰۳:۱۷

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » جمع‌آوری ۱۵۸ میلیون تومان در جشن‌های گلریزان ۴ شهر مازندران

اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ تاریخ انتشار

adminنویسنده

1104کد مطلب

250تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

جمع‌آوری ۱۵۸ میلیون تومان در جشن‌های گلریزان ۴ شهر مازندران

جمع‌آوری ۱۵۸ میلیون تومان در جشن‌های گلریزان ۴ شهر مازندران

به گزارش شیرگاه خبر،حامد ابراهیمی، طی گفت‌وگویی با خبرنگار ما با بیان اینکه در مراسم گلریزان حمایت از خانواده‌های زندانیان حدود ۱۵۸ میلیون تومان جمع شد، افزود: از این میزان، حدود ۴۸ میلیون تومان مربوط به مراسم گلریزان سوادکوه و سوادکوه شمالی، حدود ۸۰ میلیون تومان از مراسم گلریزان قائم‌شهر و حدود ۳۰ میلیون تومان نیز از مراسم گلریزان شهرستان سیمرغ بوده است. وی با بیان اینکه محور اصلی برنامه گلریزان در راستای حمایت از خانواده‌های زندانی است، از جمله...

به گزارش شیرگاه خبر،حامد ابراهیمی، طی گفت‌وگویی با خبرنگار ما با بیان اینکه در مراسم گلریزان حمایت از خانواده‌های زندانیان حدود ۱۵۸ میلیون تومان جمع شد، افزود: از این میزان، حدود ۴۸ میلیون تومان مربوط به مراسم گلریزان سوادکوه و سوادکوه شمالی، حدود ۸۰ میلیون تومان از مراسم گلریزان قائم‌شهر و حدود ۳۰ میلیون تومان نیز از مراسم گلریزان شهرستان سیمرغ بوده است.

وی با بیان اینکه محور اصلی برنامه گلریزان در راستای حمایت از خانواده‌های زندانی است، از جمله اقدامات و خدمات در حمایت از خانواده‌های زندانیان به بن عیدی، بن ماه رمضان، کمک هزینه تحصیلی، درمانی، اجاره خانه و هزینه جاری زندگی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ما خانواده زندانیانی داریم که در سیل اخیر در شهرستان سیمرغ، خانه‌های آنها تخریب شده است که نیازمند حمایت برای ساخت خانه هستند.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قائم‌شهر، سوادکوه،سیمرغ و سوادکوه شمالی با بیان اینکه مسئولیت اصلی آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد با ستاد دیه است، خاطرنشان کرد: از این رو، بخش ناچیزی از مبالغ جمع‌آوری شده در گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد استفاده می‌شود و محور اصلی فعالیت ما حمایت از خانواده‌های زندانیان است.

ابراهیمی با بیان اینکه این انجمن در راستای حمایت از خانواده‌های زندانیان در طی سال برای خانواده زندانیان کلاس‌های مشاوره، آموزش مهارت زندگی، اخلاق و مقابله با اعتیاد و اردوهای فرهنگی-ورزشی رایگان برگزار می‌کند، گفت: ما سعی داریم تا در تمام سال در کنار خانواده زندانیان باشیم و در رفع مشکلات آنها بکوشیم تا خلا نبود سرپرست را کمتر حس کنند.

وی با بیان اینکه نه تنها در ماه رمضان که خیران در طی سال هم می‌توانند به این انجمن در راستای حمایت از خانواده زندانیان و آزادسازی آنها کمک کنند، افزود: سعی کنیم در جایی که جز خدا شاهدی برای عمل خیر ما نیست گام برداریم و معجره زندگی دیگران باشیم تا خداوند معجزه زندگی ما باشد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .