امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳| ۱۹:۳۴:۲۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » دادستان بابل دستگیری ۲ عضو شورای شهر را تایید کرد

آذر ۲۷, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4533کد مطلب

439تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

دادستان بابل دستگیری ۲ عضو شورای شهر را تایید کرد

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از ایرنا ،گمانه زنی دستگیری یک عضو شورای شهر بابل صبح امروز در فضای مجازی و محافل مردمی منتشر شده بود. حجت الاسلام ملا کریمی عصر پنجشنبه پیام مکتوبی در اختیار رسانه ها قرار داد و نوشت : در اجرای سیاست های ریاست قوه قضائیه و تاکید رییس کل دادگستری مازندران در برخورد با مفسدین اقتصادی ، این ۲ عضو شورای شهر بابل و کارمند شهرداری دستگیر شده اند. وی از افراد دستگیر شده...

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از ایرنا ،گمانه زنی دستگیری یک عضو شورای شهر بابل صبح امروز در فضای مجازی و محافل مردمی منتشر شده بود.

حجت الاسلام ملا کریمی عصر پنجشنبه پیام مکتوبی در اختیار رسانه ها قرار داد و نوشت : در اجرای سیاست های ریاست قوه قضائیه و تاکید رییس کل دادگستری مازندران در برخورد با مفسدین اقتصادی ، این ۲ عضو شورای شهر بابل و کارمند شهرداری دستگیر شده اند.

وی از افراد دستگیر شده نام نبرد ، ولی افزود : پس از جمع آوری ادله از حدود سه ماه پیش تاکنون توسط دادستانی و دادیار ویژه رسیدگی کننده به این جرایم ، ۲ عضو شورای شهر و یکی از کارمندان شهرداری بابل به اتهام و دریافت رشوه و فساد مالی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاعات سپاه کربلای مازندران دستگیر شدند.

ملاکریمی نوشت : این پرونده متهم دیگری هم دارد که در حال رسیدگی است.

این دومین باری است که شورای پنجم بابل با دستگیری اعضایش دچار حاشیه می شود.

پنج تن از اعضای شورای شهر بابل شهریور ماه سال ۹۷ بر سر پرونده ای که عنوان اصلیش مفاسد اخلاقی بود دستگیر و روانه زندان شده بودند. این پرونده در نهایت با صدور حکم مجرمیت برای تمامی آنها و تایید حکم در دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور خاتمه یافت و شورای شهر هم با ورود اعضای علی البدل به کارش ادامه داد.

شهرستان بابل با حدود ۵۴۰ هزار نفر جمعیت ، بزرگ ترین شهرستان مازندران به شمار می رود. ۲۵۰ هزار نفر این تعداد جمعیت در شهر بابل سکونت دارند و شورای این شهر هم ۹ عضو دارد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .