امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳| ۰۳:۳۱:۳۱

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » دبیرستان شهید حاج قاسم سلیمانی لفور سوادکوه شمالی افتتاح شد

بهمن ۳۰, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

5314کد مطلب

257تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

دبیرستان شهید حاج قاسم سلیمانی لفور سوادکوه شمالی افتتاح شد

به گزارش شیرگاه خبر ، این مدرسه در سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع و متراژ بنا ۱۰۶۸ متر مربع کلنگ‌زنی شد که با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان ساخته و به بهره‌برداری رسید. مدیرکل آموزش وپرورش مازندران در آیین افتتاح این مدرسه گفت: مدرسه یک مرکز مهم و استراتژیک برای تربیت نسل آینده است که می‌تواند فرزندان شایسته‌ای برای کشور و استان تربیت کند. تربیت دانش‌آموزان تاثیر زیادی در توسعه کشور داشته و امروز...

به گزارش شیرگاه خبر ، این مدرسه در سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع و متراژ بنا ۱۰۶۸ متر مربع کلنگ‌زنی شد که با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان ساخته و به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران در آیین افتتاح این مدرسه گفت: مدرسه یک مرکز مهم و استراتژیک برای تربیت نسل آینده است که می‌تواند فرزندان شایسته‌ای برای کشور و استان تربیت کند. تربیت دانش‌آموزان تاثیر زیادی در توسعه کشور داشته و امروز افتتاح این مدرسه را که با ولادت باقر العلوم امام محمد باقر (ع) متقارن شده به فال نیک می‌گیریم. باید در این مدارس دانش‌آموزانی در تراز سردار دلها شهید سلیمانی تربیت کنیم.

علیرضا سعدی پور با بیان اینکه تلاش‌های معلمان در زیست بوم کرونایی صد چندان شد، افزود: زحمات معلمان در یک سال اخیر بسیار بیشتر شده و ما نیز تلاش کردیم برای تهیه ابزارهای آموزشی بسترهای مناسبی فراهم کنیم و خوشحالم که این را اعلام کنم که در شهرستان سوادکوه شمالی ۱۶۰ ابزار هوشمند آموزشی و ۱۰۰ وام تهیه ابزار آموزشی تامین شده است. خیرین عزیز زحمات زیادی متقبل شدند و هم در عرصه احداث مدارس و هم در تامین ابزارهای آموزشی تلاش‌های خوبی انجام دادند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .