امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۰۲:۱۹:۲۵

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران

دی ۲۷, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

5041کد مطلب

243تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران

دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران

به گزارش شیرگاه خبر ،سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: به منظورجلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد بامفسدان اقتصادی طرح تشدید مبارزه با قاچاق در دستورکارپلیس آگاهی شهرستان سیمرغ قرارگرفت. او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی شرکتی که اعضای آن اقدام به راه اندازی و بهره برداری از دستگاه تولید ارز دیجیتال کرده بود را را شناسایی کردند. فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به هماهنگی قضائی و دستگیری ۲ قاچاقچی دستگاه بیت کویین افزود: ماموران...

به گزارش شیرگاه خبر ،سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: به منظورجلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد بامفسدان اقتصادی طرح تشدید مبارزه با قاچاق در دستورکارپلیس آگاهی شهرستان سیمرغ قرارگرفت.
او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی شرکتی که اعضای آن اقدام به راه اندازی و بهره برداری از دستگاه تولید ارز دیجیتال کرده بود را را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به هماهنگی قضائی و دستگیری ۲ قاچاقچی دستگاه بیت کویین افزود: ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از منزل شخصی و شرکت متعلق به متهمان دستگیر شده ۷۶ دستگاه ماینر، ۱۹ دستگاه پاور، ۴ دستگاه سوئیچ، ۴ دستگاه خنک کننده را کشف وضبط کردند.
سرهنگ اسدی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش نهایی کالای کشف شده قاچاق را حدود ۹ میلیارد ریال برآورد کردند گفت:هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی که موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور می‌شود ممنوع بوده و با کسانی که از این طریق در واقع به مردم و نظام خیانت می‌کنند به جد برخورد می‌شود.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .