امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳| ۲۱:۱۴:۳۳

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » دستگیری ۸ شرور خطرناک در مازندران

آذر ۳۰, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4599کد مطلب

282تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

دستگیری ۸ شرور خطرناک در مازندران

سرهنگ عابدی نیا جانشین انتظامی شهرستان چالوس گفت:ماموران انتظامی چالوس در پی دریافت خبری مبنی بر ایجاد اختلال در نظم و امنیت عمومی توسط افراد ناشناس مراتب را با انجام اقدامات پلیسی در دستور کار خود قرار قرار دادند. او افزود: ماموران انتظامی شهرستان چالوس در پی انجام اقدامات پلیسی ۴ شرور سابقه دار را شناسایی و مراتب را با مراجع قضایی هماهنگ کردند. جانشین انتظامی شهرستان چالوس با اشاره به خبر دستگیری ۴ شرور سابقه دار در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه گفت:برای متهمان...

سرهنگ عابدی نیا جانشین انتظامی شهرستان چالوس گفت:ماموران انتظامی چالوس در پی دریافت خبری مبنی بر ایجاد اختلال در نظم و امنیت عمومی توسط افراد ناشناس مراتب را با انجام اقدامات پلیسی در دستور کار خود قرار قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی شهرستان چالوس در پی انجام اقدامات پلیسی ۴ شرور سابقه دار را شناسایی و مراتب را با مراجع قضایی هماهنگ کردند.

جانشین انتظامی شهرستان چالوس با اشاره به خبر دستگیری ۴ شرور سابقه دار در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه گفت:برای متهمان دستگیر شده به اتهام اخلال در نظم و امنیت عمومی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه پرونده‌هایی تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری ۴ شرور سابقه دار در گلوگاه

سرهنگ اسمائیل حسن زاده جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه گفت:ماموران انتظامی شهرستان گلوگاه در پی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی مراتب را با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی شهرستان گلوگاه پس از هماهنگی با مراجع قضایی در اجرای این طرح ۴ نفر از شرور سابقه دار و عامل درگیری‌های دسته جمعی را شناسایی و دستگیر کردند.

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه از کشف یک تن ذغال قاچاق در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داده ودر پایان گفت: در این رابطه پرونده‌هایی تشکیل و متهمان نیز به مراجع قضایی معرفی شدند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .