امروز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱| ۱۶:۰۸:۴۴

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » دهه‌ فجر طلوعی است که غروب ندارد

بهمن ۲۰, ۱۳۹۷ تاریخ انتشار

adminنویسنده

418کد مطلب

136تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

دهه‌ فجر طلوعی است که غروب ندارد

دهه‌ فجر طلوعی است که غروب ندارد

به گزارش شیرگاه نیوز  نقل از خبرگزاری دفاع مقدس: حجت الاسلام «حسین ابراهیمی» امام جمعه شیرگاه در دیدار با «محمدرضا خمسیه» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره حماسه ۲۲ بهمن‌ماه اظهار داشت: دهه‌ فجر طلوعی است که غروبی نخواهد داشت. امام جمعه شیرگاه با بیان اینکه فجر آفرینان با اعتقاد به ولایت در مسیر پیروزی حرکت کردند، تصریح کرد: فجر‌آفرینان با اعتقاد به خدا و پیامبر و ائمه و امام خمینی (ره) در ۲۲ بهمن ۵۷...

به گزارش شیرگاه نیوز  نقل از خبرگزاری دفاع مقدس637211 947حجت الاسلام «حسین ابراهیمی» امام جمعه شیرگاه در دیدار با «محمدرضا خمسیه» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره حماسه ۲۲ بهمن‌ماه اظهار داشت: دهه‌ فجر طلوعی است که غروبی نخواهد داشت.

امام جمعه شیرگاه با بیان اینکه فجر آفرینان با اعتقاد به ولایت در مسیر پیروزی حرکت کردند، تصریح کرد: فجر‌آفرینان با اعتقاد به خدا و پیامبر و ائمه و امام خمینی (ره) در ۲۲ بهمن ۵۷ به پیروزی رسیدند.

ابراهیمی به برکات پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مقاومت مردم در مقابل حاکمان ستمگر دنیا و تحقیر اسرائیل نتیجه انقلاب اسلامی ایران و آرمان‌های مورد نظر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 553

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .