امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳| ۲۲:۴۷:۲۹

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » رای دهندگان مرحله دوم انتخابات مجلس چه کسانی هستند؟

فروردین ۲۵, ۱۴۰۳ تاریخ انتشار

adminنویسنده

10107کد مطلب

93تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

رای دهندگان مرحله دوم انتخابات مجلس چه کسانی هستند؟

رای دهندگان مرحله دوم انتخابات مجلس چه کسانی هستند؟

به گزارش شیرگاه خبر ،مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۱ اردیبهشت در ۲۲ حوزه انتخابیه کشور از جمله حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی برگزار می‌شود تا تکلیف صندلی‌های باقی مانده مشخص شود. رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: شرط حضور در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آن است که فرد یا در مرحله اول رای نداده باشد یا صرفا در همان حوزه راه یافته به مرحله دوم، شرکت کند. سید محمدتقی شاهچراغی...

به گزارش شیرگاه خبر ،مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۱ اردیبهشت در ۲۲ حوزه انتخابیه کشور از جمله حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی برگزار می‌شود تا تکلیف صندلی‌های باقی مانده مشخص شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: شرط حضور در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آن است که فرد یا در مرحله اول رای نداده باشد یا صرفا در همان حوزه راه یافته به مرحله دوم، شرکت کند.

سید محمدتقی شاهچراغی افزود: مرحله دوم انتخابات در ۲۲ حوزه برای مشخص شدن نمایندگان ۴۵ کرسی از بین ۹۰ نفر برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی وزیر کشور درباره شیوه برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در هشت حوزه انتخابیه که ۲ کرسی آن به مرحله دوم رسیده است، انتخابات به شکل تمام الکترونیک خواهد بود.

شاهچراغی یادآور شد: «تبریز»، «تهران»، «آبادان»، «شیراز»، «کرمانشاه»، «خرم‌آباد و چگنی»، «قائم شهر» و «ملایر» هشت حوزه‌ای هستند که انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور همچنین خواستار اطلاع رسانی دقیق در مورد افراد واجد شرایط شد که در این مرحله می‌توانند رای بدهند و تصریح کرد: کسانی که در دور اول در همان حوزه انتخابیه رای داده‌اند یا کسانی در مرحله اول انتخابات در هیچ حوزه و شهرستانی شرکت نکرده باشند، مجاز به شرکت در این دور از انتخابات هستند.

«تبریز، آذرشهر و اسکو»، «شبستر»، «میانه»، «پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان»، «سمیرم»، «لنجان»، «کرج، اشتهارد و فردیس»، «تهران، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»، «بیرجند، درمیان و خوسف»، «مشهد و کلات»، «آبادان»، «رامهرمز و رامشیر»، «خدا بنده»، «زنجان و طارم»، «شیراز و زرقان»، «مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد»، «کرمانشاه»، «گنبد کاووس»، «خرم‌آباد و چگنی»، «قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی»، «ملایر» و «ورامین» ۲۲ حوزه‌ای است که ۲۱ اردیبهشت ماه مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برگزار خواهند کرد.

رای دهندگان مرحله دوم انتخابات مجلس چه کسانی هستند؟اعلام اسامی نامزد‌های مرحله دوم انتخابات

ستاد انتخابات کشور فهرست اسامی نامزد‌های مرحله دوم انتخابات دوره دوازدهم مجلس را به شرح زیر اعلام کرد:

استان مازندران // حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: عمران عباسی کالی، مصطفی معلمی، کمال علی پور خنکداری و علی کشوری.

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: علی جعفری آذر، جواد عبادی، علیرضا منادی سفیدان، رضا صدیقی، علی آجودان زاده، محمد حسین فرهنگی، سید محمدرضا میرتاج الدینی، علیرضا نوین
حوزه انتخابیه شبستر: محمود طاهری، حسین غیاثی مرادی
حوزه انتخابیه میانه: سید مرتضی حسینی، مهدی اسماعیلی
حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز: ابراهیم فهیمی، امیدعلی رعنایی بیله سوار

حوزه انتخابیه سمیرم: رحیم کریمی، سید محمد موسوی
حوزه انتخابیه لنجان: حسین رجائی ریزی، اکبر پولادی باغبادرانی

حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس: علی شیرین زاد، مصطفی سعیدی

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس: احمد نادری، ابراهیم عزیزی، پیمان فلسفی، سمیه رفیعی، ابوالفضل ظهره وند، حسین نجابت، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی، محمد سراج، ابوالقاسم جراره، زهره سادات لاجوردی، زینب قیصری، علیرضا سلیمی، زهره طبیب زاده نوری، ریحانه اخلاقی، صالح اسکندری، محمدحسین حسین زاده بحرینی، سیدمرتضی محمودی، حسن خجسته باقرزاده، مهدی عسگری، مجتبی زارعی، بیژن نوباوه وطن، سمیه گل پورچمرکوهی، علی اصغر پورمحمدی، علی طهرانی مقدم، سیدنظام الدین موسوی، فاطمه قاسم پور، حسین صمصامی مزرعه آخوند، مجتبی رحمان دوست، عطا بهرامی، مهدی شریفیان، سعید آجورلو، غلامحسین رضوانی

حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: علی خزائی، حسین نوش آبادی

حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف: سیدحسن هاشمی، علی مولوی حقیقی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات: کاظم معتمدی فر، حسنعلی اخلاقی امیری

حوزه انتخابیه آبادان: جواد سعدون زاده، صادق کمائی، سید محمد مولوی، سید امیر موسوی

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان، امیرحسین نظری

حوزه انتخابیه خدابنده: سعید رفیعی، احمد بیگدلی

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: نبی اله محمدی، محمد اسماعیلی

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان: علیرضا پاک فطرت، ابراهیم عزیزی، سیداسماعیل حسینی، رحمت اله مرزوقی
حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: اسفندیار عبدالهی، سیروس سجادیان

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی: محمدرضا ملکشاهی راد، رضاسپه وند، قدرت اله ایمانی، هادی هاشمی‌نیا

حوزه انتخابیه ملایر: حسین احمدی، احمد آریائی‌نژاد

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری، فضل‌اله رنجبر، جهانبخش امینی، ابراهیم رحیمی زنگنه

حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قرجه طیار، عبدالحکیم آق ارکاکلی

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .