امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳| ۲۱:۴۵:۲۷

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » رسول پناه: ویدئو تقطیع شده/ قصد توهین به مردم مازندران را نداشتم

آبان ۲, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4140کد مطلب

229تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

رسول پناه: ویدئو تقطیع شده/ قصد توهین به مردم مازندران را نداشتم

رسول پناه: ویدئو تقطیع شده/ قصد توهین به مردم مازندران را نداشتم

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از  سرویس ورزشی شبکه لحظه، مهدی رسول پناه،‌ سرپرست باشگاه پرسپولیس با تقبیح حواشی ایجاد شده در گفتگو با چند خبرنگار، اظهار داشت: بخش های زیادی از این صحبت ها تقطیع شده و متاسفانه با هدف تخریب باشگاه منتشر شده است. قطعا از عوامل تصویربرداری مخفیانه و انتشار این فایل در مراجع قضایی اقامه دعوا می شود. عذرخواهی از مازندرانی ها وی در مورد برخی برداشت ها از صحبت های مطرح شده در این فایل تصویری پیرامون مردم...

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از  سرویس ورزشی شبکه لحظه، مهدی رسول پناه،‌ سرپرست باشگاه پرسپولیس با تقبیح حواشی ایجاد شده در گفتگو با چند خبرنگار، اظهار داشت: بخش های زیادی از این صحبت ها تقطیع شده و متاسفانه با هدف تخریب باشگاه منتشر شده است. قطعا از عوامل تصویربرداری مخفیانه و انتشار این فایل در مراجع قضایی اقامه دعوا می شود.

عذرخواهی از مازندرانی ها

وی در مورد برخی برداشت ها از صحبت های مطرح شده در این فایل تصویری پیرامون مردم مازندران گفت: ارادت ما به مردم همه استان های کشور به ویژه مازندران روشن است. نه تنها هیچ قصدی برای اسائه ادب به مردم مازندران نبود بلکه در آن لحظه وقتی خبرنگار وسط صحبت های من اسم مازندران را می آورد، ناخودآگاه تکرار می کنم. اگر برداشت توهین از این صحبت ها صورت گرفته، از مردم اصیل و بزرگوار مازندران عذرخواهی می کنم.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .