امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳| ۰۹:۵۳:۰۴

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » روایت یک نماینده از پشت پرده استعفای بطحایی

خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ تاریخ انتشار

adminنویسنده

1554کد مطلب

249تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

روایت یک نماینده از پشت پرده استعفای بطحایی

روایت یک نماینده از پشت پرده استعفای بطحایی

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از مشرق، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای بطحایی مدت‌هاست که برای چند موضوع با مجموعه ریاست جمهوری و دولت چالش دارد وی بحث معیشت فرهنگیان را یکی از موارد چالش برانگیز بین بطحایی و دولت خواند و افزود: متاسفانه در این زمینه دولت همت و همکاری لازم را برای حل مشکل با ایشان نکرد. ذوالنور ادامه داد: یکی از وعده هایی که آقای بطحایی داده بود...

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از مشرق، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای بطحایی مدت‌هاست که برای چند موضوع با مجموعه ریاست جمهوری و دولت چالش دارد

وی بحث معیشت فرهنگیان را یکی از موارد چالش برانگیز بین بطحایی و دولت خواند و افزود: متاسفانه در این زمینه دولت همت و همکاری لازم را برای حل مشکل با ایشان نکرد.

ذوالنور ادامه داد: یکی از وعده هایی که آقای بطحایی داده بود حل مشکل معیشت فرهنگیان بود، البته ارتقا وضعیت اجتماعی و معوقات فرهنگیان نیز از جمله مواردی بود که آقای بطحایی قول داده بود و البته دولت قول داده بود که حل کند و متاسفانه همراهی نداشت.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی بر همین اساس عنوان کرد: با توجه به این شرایط و توقعی که در فرهنگیان ایجاد شده بود، که حق مسلم فرهنگیان بود که مشکلشان حل شود، اما چون دولت همراهی لازم را با بطحایی نداشت، احساس می‌کرد وقتی دولت در حل این مشکلات همراهی نکند، نمی‌شود کاری کرد، لذا حضور خود را در این جایگاه بی تاثیر می‌دید.

وی تصریح کرد: مدتها بود این چالش وجود داشت، دولت امروز لعاب و رنگ و بوی دیگری به این موضوع می‌دهد و پوششی با عنوان شرکت در انتخابات مجلس برای این موضوع انتخاب کردند.

ذوالنوری در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود آقای بطحایی برای شرکت در انتخابات استعفا داده است، این یک پوشش است، نمی‌گوییم این نیست اما پوشش و بهانه ای است برای اینکه استعفای ایشان را بپذیرند. چون او دیگر تحت هیچ شرایطی آمادگی نداشت که با توجه به وضعیتی که پیش آمده بود در دولت بماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد: نمایندگان درخواست و فشارهایی داشتند، از طرفی فرهنگیان نیز توقعات بحقی داشتند و همه ما هم در تلاش بودیم این وعده ها محقق و مشکلات فرهنگیان حل شود، اما در اثر عدم همکاری دولت این زمینه موفقیت حاصل نشد لذا اینگونه اخبار، اخبار پوششی است و ماجرا پشت پرده استعفا مواردی است که وعده کرده بودند اما با ایشان همکاری نکردند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .