امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳| ۱۹:۵۰:۴۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » سردار رضایی: دیگر با “هنجارشکنان‌، آشوبگران و اغتشاشگران” خویشتن‌داری نمی‌کنیم

مهر ۲۶, ۱۴۰۱ تاریخ انتشار

adminنویسنده

9537کد مطلب

194تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

سردار رضایی: دیگر با “هنجارشکنان‌، آشوبگران و اغتشاشگران” خویشتن‌داری نمی‌کنیم

سردار رضایی: دیگر با “هنجارشکنان‌، آشوبگران و اغتشاشگران” خویشتن‌داری نمی‌کنیم

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار قاسم رضایی در جلسه قرارگاه امام علی(ع) استان فارس که در شهر شیراز برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای عزیز ایران اسلامی اظهار داشت: اقدامات کارکنان فراجا که توأم با “خود را ندیدن” و “با خدا معامله کردن” است، بخشی از مؤلفه‌های مکتب حاج قاسم است. وی با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیر در کشور، گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری (مدّ ظلّه العالی) در فرمایشات خود فرمودند، دشمنان ایران قوی و...

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار قاسم رضایی در جلسه قرارگاه امام علی(ع) استان فارس که در شهر شیراز برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای عزیز ایران اسلامی اظهار داشت: اقدامات کارکنان فراجا که توأم با “خود را ندیدن” و “با خدا معامله کردن” است، بخشی از مؤلفه‌های مکتب حاج قاسم است.

وی با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیر در کشور، گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری (مدّ ظلّه العالی) در فرمایشات خود فرمودند، دشمنان ایران قوی و مستقل را نمی‌توانند بپذیرند و همواره در کشور اقدام به ایجاد تفرقه، فتنه و بی‌اعتمادسازی می‌کنند.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور هماهنگی و انسجام بین رهبری و مردم و همچنین تبعیت محض از ولایت فقیه را بالاترین سرمایه در کشور دانست و اضافه کرد: دشمنان همواره در تلاش هستند که این ویژگی مهم را تضعیف کنند، ولی ناکام می‌مانند.

رضایی گفت: البته از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان هر روز فتنه‌ای را در کشور ایجاد کرده‌اند و این حوادث و اغتشاشات اخیر نسبت به دهه ۶۰ و اتفاقاتی همچون ترور، جنگ تحمیلی و… در آن زمان، بسیار ناچیز است.

این مقام انتظامی گفت: با وجود این، دشمنان مسائل و حوادث به‌وجودآمده در کشور را به‌گونه‌ای بزرگ و اغراق‌آمیز جلوه می‌دهند و متأسفانه عده‌ای هم فریب می‌خورند.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور تصریح کرد: مجموعه انتظامی سازمانی انقلابی است و هوشمندانه عمل می‌کند و از خود کارنامه درخشانی در آرام‌بخشی جامعه و خنثی‌سازی فتنه به‌جا گذاشته است.

رضایی با اشاره به برخی اظهارنظر‌های خواص بی‌بصیرت در خصوص حوادث اخیر گفت: این افراد با اظهارنظر‌های سخیف خود باید در درگاه الهی و مقابل مردم پاسخگو باشند.

وی اضافه کرد: کسانی تکیه به قانون زده‌اند و خلاف قانون حرف می‌زنند و محرک فتنه‌ها شدند و با این اظهارنظر‌ها به تک تک کارکنان انتظامی و خانواده‌های آنان که در این مدت زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی زیادی کشیدند، خیانت کردند و این موضوع را حتماً مجموعه انتظامی پیگیری می‌کند.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با اشاره به موضوع امنیت اخلاقی افزود: در این خصوص علی‌رغم همه جوسازی‌ها به هیچ وجه عقب‌نشینی نکرده‌ایم و وظیفه قانونی و شرعی ما این است که با جرم مشهود برخورد کنیم.

سردار رضایی گفت: هر هنجارشکنی که ببینیم اعمال قانون می‌کنیم و یکی از این موارد کسانی هستند که عفت جامعه را خدشه‌دار می‌کنند، البته ممکن است تاکتیک و روش‌ها اصلاح شود، ولی پلیس بر اساس قانون به وظیفه خود در این خصوص عمل خواهد کرد.

 این مقام انتظامی با بیان اینکه اقدامات و عملکرد پلیس استان فارس مجاهدانه است، گفت: مجموعه کار انتظامی در استان فارس چندوجهی است، ولی با وجود این، با مدیریت میدانی و برنامه‌ریزی درست، استان فارس یکی از استان‌های موفق و فعال در کشور است.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور همچنین در بدو ورود به استان فارس، گفت: مجموعه انتظامی و کارکنان آن از مردم و برآمده از انقلاب اسلامی هستند و پلیس مقابل مردم مهربان است و ملت ایران این سازمان را دوست دارند.

رضایی یادآور شد: ایران اسلامی، کشوری قدرتمند است و پس از انقلاب در حوزه‌های پزشکی، درمانی، رفاهی، تولید و اقتصاد روز به روز در حال توسعه و رشد است و این برای استکبار خوشایند نیست و دیدن ایران قدرتمند برای دشمنان سخت است.

وی اضافه کرد: کشور‌های اروپایی و غربی عموماً به منجلاب و گرفتاری‌هایی از جمله فساد اجتماعی دچار شده‌اند و وضعیت عفاف و حجاب جامعه ما را نشانه گرفته‌اند تا با نیات شوم و اهداف پلیدشان آن را به چالش بکشند.

جانشین فراجا با تذکر اینکه “یکی از مؤلفه‌های قدرت ما همان عفاف است که بانوان ایران اسلامی دارند و امروز دشمنان در صددند این مهم را مورد هجمه قرار دهند”، گفت: هر جا ما قدرتی داشته باشیم دشمنان آن را هدف می‌گیرند و فتنه‌ای اخیراً در کشور ایجاد شد و با بهانه‌ای آن را شروع کردند و متأسفانه بعضی از مزدوران داخلی بر اثر تبلیغات کذایی بر آتش این فتنه دمیدند و ما مطلع هستیم که پول و دلار‌های زیادی در این زمینه دریافت کرده‌اند و عده‌ای هم احساسی شدند و فریب خوردند که به‌شدت و برابر قانون با آنان برخورد خواهیم کرد.

رضایی با ابراز اینکه “دشمنان قسم‌خورده ما هر روز تلاش می‌کنند فتنه‌ای در ایران اسلامی ایجاد کنند که هر بار شکست می‌خورند”، اظهار داشت: مردم ما هوشیار هستند و قدرت کشور ما قدرت همبستگی مردم و رهبری است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: اغتشاشگران و به‌هم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی باید جواب خدا و شهدا را بدهند و خسارت به اموال دولتی و عمومی را پرداخت کنند.

هنجارشکنی برای پلیس قابل تحمل نیست

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با تأکید به اینکه هیچ وقت این ناهنجاری‌هایی که هنجارشکنان ایجاد می‌کنند برای پلیس قابل تحمل نیست، گفت: اعتراضاتی که منجر به آشوب، ناآرامی و خسارت مالی به مردم شود برای پلیس خط قرمز است و با آنان هیچ وقت مماشات و خویشتنداری نمی‌کنیم.

وی با تصریح به اینکه مطلقاً این جوسازی‌ها اثری بر تصمیم و اراده پلیس نخواهد داشت، ادامه داد: طبق قانون وظیفه داریم با هر جرم مشهود از جمله خسارت به اموال دولتی و خصوصی و اخلال در آرامش و امنیت جامعه برخورد قاطع کنیم.

رضایی گفت: خوشبختانه همکاران من در سطح کشور شبانه‌روز عاشقانه خدمت می‌کنند و برای ما تفاوتی ندارد جنگی ۸ساله را بر ایران تحمیل کنند یا فتنه‌هایی مثل ناآرامی‌های اخیر ایجاد کنند، ما مقابل همه این‌ها با اقتدار ایستادیم و خواهیم ایستاد.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با اظهار اینکه پلیس مقابل مردم مهربان است و مردم این سازمان را دوست دارند، خاطرنشان کرد: در تاریخ سابقه نداشته است که در یک کشور این‌قدر مردم از پلیس حمایت کنند و همین برای ما کافی است که مردم و رهبر معظم انقلاب (مدّ ظلّه العالی) از این سازمان رضایت دارند.

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .