امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳| ۲۲:۱۶:۰۶

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » سپهبد شهید «سلیمانی» الگوی بی‌بدیل مقاومت در سراسر جهان است

دی ۱۳, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4803کد مطلب

311تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

سپهبد شهید «سلیمانی» الگوی بی‌بدیل مقاومت در سراسر جهان است

سپهبد شهید «سلیمانی» الگوی بی‌بدیل مقاومت در سراسر جهان است

به گزارش شیرگاه خبر ،سپاه کربلای مازندران به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «والذین هاجروا فی سبیل الله ثم قتلوا اوماتو لیرزقنّهم اللّه رزقا حسنا وان اللّه لهو خیر الرازقین لیدخلنّهم مدخلا یرضونه» (آیه ۵۸ سوره حج) ۱۳ دی ماه سال ۹۸ یادآور اقدام خبیثانه آمریکای جنایتکار و تروریست پرور است که در آن علمدار جبهه‌های مقاومت، دلاور مردی که در راه حفظ و...

به گزارش شیرگاه خبر ،سپاه کربلای مازندران به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«والذین هاجروا فی سبیل الله ثم قتلوا اوماتو لیرزقنّهم اللّه رزقا حسنا وان اللّه لهو خیر الرازقین لیدخلنّهم مدخلا یرضونه» (آیه ۵۸ سوره حج)

۱۳ دی ماه سال ۹۸ یادآور اقدام خبیثانه آمریکای جنایتکار و تروریست پرور است که در آن علمدار جبهه‌های مقاومت، دلاور مردی که در راه حفظ و دفاع از آرمان‌های الهی امام خمینی (ره) و خلف صالحش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) چهل سال لباس خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی را از تن بیرون نیاورد، و برای امنیت، عزت و اقتدار ایران اسلامی و نیز رهایی ملت‌های ستمدیده از ظلم استکبار جهانی با تشکیل جبهه مقاومت، ریشه داعش که فرزندخوانده آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل بوده را خشکاند؛ به دست شقی‌ترین آحاد بشر، مظلومانه و ناجوانمردانه، خون پاکش به زمین ریخت و به شهادت رسید.

به فرموده مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) «سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید» انتقامی سخت در انتظار همه سفاکانی است که دستشان به خون سیدالشهدای مقاومت و دیگر شهدای جبهه مقاومت آغشته است.

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سردار پرافتخار جهان اسلام نه تنها برای ایران اسلامی یک قهرمان ملی بلکه الگوی بی‌بدیل مقاومت در سراسر جهان است و همه آزادگان و ملت‌های مستضعف منتقم خون پاک او هستند.

دولت تروریست و تروریست پرور آمریکا که با شکست‌های پی در پی در منطقه و همچنین با راهبرد فشار حداکثری علیه ملت بزرگ ایران، از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دست نکشید، تصور می‌کرد با شهادت فرمانده جبهه مقاومت میتواند موقعیت خودرا در منطقه به تثبیت برساند، اما غافل از آنکه با ریختن خون شهیدسلیمانی و ابومهدی‌المهندس، حیاتی دوباره به جبهه مقاومت بخشید و ریشه درخت تنومند جبهه بین‌المللی مقاومت در سراسر دنیا گسترده شده است که پس از یک سال مدافعان و مستضعفان سراسر دنیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار و رژیم کودک‌کش صهیونیستی لحظه شماری می‌کنند.

خون پاکِ مرد میدان، شهید سلیمانی دل‌های مردم و همه مستضعفان و آزادگان جهان را بهم نزدیکتر کرده است و پس از گذشت یک سال از این شهادت بزرگ، دلی نیست که با نام سرباز ولایت شهید حاج قاسم سلیمانی نتپد و چشمی نیست که با نام او‌تر نشود.

سپاه کربلا مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با تجدید عهد با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) اعلام می‌دارد تحت فرمان فرماندهی معظم کل قوا آماده هرگونه انتقام سخت از جنایتکاران در راس آن شیطان بزرگ آمریکای خونخوار است و برای تداوم راه سیدالشهدای مقاومت و ترویج مکتب سلیمانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .