امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳| ۲۲:۱۸:۲۷

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » شهید سلیمانی مصلح بزرگ جهانی بود

دی ۱۳, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4794کد مطلب

249تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

شهید سلیمانی مصلح بزرگ جهانی بود

شهید سلیمانی مصلح بزرگ جهانی بود

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌و‌گویی رادیویی درباره سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: انصافاً حاج قاسم سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود. وی نه‌تنها در جهان اسلام باعث شد که وحدت و انسجام در مقابل سیاهی و تاریکی ایجاد شود، بلکه باعث شد تا مسلمانان به حقایقی پی ببرند که شاید اگر مجاهدت‌ها و مبارزات این شهید بزرگوار نبود، این حقایق نه‌تنها روشن نمی‌شد، بلکه هاله‌ای از ابهام و تاریکی را بر...

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌و‌گویی رادیویی درباره سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: انصافاً حاج قاسم سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود. وی نه‌تنها در جهان اسلام باعث شد که وحدت و انسجام در مقابل سیاهی و تاریکی ایجاد شود، بلکه باعث شد تا مسلمانان به حقایقی پی ببرند که شاید اگر مجاهدت‌ها و مبارزات این شهید بزرگوار نبود، این حقایق نه‌تنها روشن نمی‌شد، بلکه هاله‌ای از ابهام و تاریکی را بر منطقه حکم‌فرما می‌کرد.

وی ادامه داد: این مجاهدت‌ها مثل یک انفجار بود که باعث از بین رفتن تاریکی‌ها در جهان اسلام و قلب جهان اسلام شد که از طرف داعش مورد تاخت و تاز داعش قرار گرفته بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز یک مکتب، یک راه و مدرسه در پیش روی مردم و ملت‌های جهان گشوده شده و امیدواریم این راه هر روز پر رهروتر، عمیق‌تر، گسترده‌تر و مستحکم‌تر خیر و برکت خود را به ملت‌های جهان و اسلام جاری و ساری کند.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: این مکتب باعث تربیت یک نسل جدید خواهد شد که تمام ترفند‌ها و کید‌های رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی را می‌شناسد. این مکتب تمام حیله‌ها و روش‌های نظام سلطه را می‌شناسد و در این مسیر از همه روش‌های هوشمندانه استفاده خواهد کرد تا برای ظهور حضرت حجت (عج) زمینه‌سازی شود.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .