امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۲۲:۳۴:۴۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » شورای شهر پرحاشیه ساری در یک قدمی انحلال

آذر ۲۸, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4561کد مطلب

275تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

شورای شهر پرحاشیه ساری در یک قدمی انحلال

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از دانا ،تاکنون هشت تن از اعضای شورای شهر پرحاشیه ساری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه‌های قضائی و امنیتی دستگیر شدند و انحلال این شورا روی میز قرار گرفته است. همچنین تاکنون تجدید نظرخواهی شش نفر از اعضای بازداشت شده شورای شهر ساری که تقاضای لغو قرار تعلیق کرده بودند، رد شد و تعلیق این اعضای بازداشت شده قطعی شد. انحلال شورای شهر ساری اکنون روی میز دستگاه‌های ذیربط است و...

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از دانا ،تاکنون هشت تن از اعضای شورای شهر پرحاشیه ساری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه‌های قضائی و امنیتی دستگیر شدند و انحلال این شورا روی میز قرار گرفته است.

همچنین تاکنون تجدید نظرخواهی شش نفر از اعضای بازداشت شده شورای شهر ساری که تقاضای لغو قرار تعلیق کرده بودند، رد شد و تعلیق این اعضای بازداشت شده قطعی شد.
انحلال شورای شهر ساری اکنون روی میز دستگاه‌های ذیربط است و طبق قانون برای انحلال آن باید هیئت اختلاف فرمانداری به هیئت استانی پیشنهاد دهد و در صورت تأیید، به هیئت کشوری به وزارت کشور ارسال می‌شود.
این وضعیت درحالی است که عباسعلی رضایی فرماندار ساری در پیگیری خبرنگار مهر با بیان اینکه فرمانداری پیشنهاد انحلال شورا را به هیئت حل اختلاف استان داده و منتظر نظر و تصمیم گیری آنها هستیم.
در صورت تأیید انحلال شورای شهر ساری، طبق قانون وزارت کشور استانداری مازندران را به قائم مقامی شورا منصوب خواهد کرد و حق انتخاب شهردار به استاندار داده خواهد شد.
تاکنون هشت نفر از اعضای شورای شهر ساری، شهردار جدید و تعدادی از مدیران و کارکنان شهرداری ساری در زمینه تخلف مالی، ارتشاء، رشوه و اتهام‌های مالی دستگیر و بازداشت شدند.
وضعیت شورای های دیگر مناطق مازندران هم چندان خوب نیست، از دستگیری شهردار اعضای شوراهای مناطق غربی استان از جمله نشتارود گرفته تا دستگیری دو عضو شورای شهر بابل، همه این وقایع نشان می‌دهد که شوراهای مازندران برای دوره ششم نیازمند خانه تکانی و پالایش اساسی است.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .