امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳| ۰۴:۵۹:۵۸

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » فراخوان قالیباف برای نامزدی جوانان در انتخابات مجلس

خرداد ۲۶, ۱۳۹۸ تاریخ انتشار

adminنویسنده

1647کد مطلب

268تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

فراخوان قالیباف برای نامزدی جوانان در انتخابات مجلس

فراخوان قالیباف برای نامزدی جوانان در انتخابات مجلس

به گزارش  شیرگاه خبر به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری دانشجو، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در فراخوانی خطاب به جوانان گفت: چهره‌های نو را از میان افراد توانمند و با صلاحیت برای نامزدی در انتخابات مجلس معرفی کنید تا با نقش آفرینی شما بتوان مجلسی نو را تشکیل داد. متن این فراخوان به شرح ذیل است: جوانان عزیز انقلابی و دلسوز ایران همه می دانیم که کشور در وضعیت سختی به سر می‌برد و من بدون اغراق معتقدم...

به گزارش  شیرگاه خبر به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری دانشجو، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در فراخوانی خطاب به جوانان گفت: چهره‌های نو را از میان افراد توانمند و با صلاحیت برای نامزدی در انتخابات مجلس معرفی کنید تا با نقش آفرینی شما بتوان مجلسی نو را تشکیل داد.

متن این فراخوان به شرح ذیل است:

جوانان عزیز انقلابی و دلسوز ایران

همه می دانیم که کشور در وضعیت سختی به سر می‌برد و من بدون اغراق معتقدم راه برون رفت از این وضعیت اعتماد به جوانان است. حدود دو سال پیش هم نامه ای خطاب به شما نوشتم و عرض کردم که جریان انقلاب باید با حفظ مبانی، در نگرش و شیوه سیاست ورزی متحول شود و با گفتمان و از همه مهم‌تر چهره‌های نو، حرکت در مسیر نواصول گرایی را هرچه زودتر آغاز کند و گفتم ما راهی نداریم جز اینکه مسئولان به شما جوانان اعتماد کنند.

ممکن است با خود بگویید که در عمل کسی به جوان‌ها اعتماد نمی‌کند. من هم این سخن را قبول دارم و معتقدم کار خیلی سختی پیش روی ماست، اما چاره چیست؟
وقتی جنگ تمام شد من ۲۷ ساله بودم بود و اکنون احساس می‌کنم حتی به جوانانی که در میانسالی هستند، میدان داده نمی‌شود.

ما یک راه بیشتر نداریم و نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم. همان گونه که رهبری به مفهوم آتش به اختیار اشاره کردند و در گام دوم به جوان گرایی پرداختند و حجت را بر همه‌ی ما تمام کردند.

به نظر می‌رسد امروز دیگر جوانگرایی تبدیل به مطالبه عمومی شده و همه باید کمک کنیم تحول به دست شما جوانان اتفاق بیفتد: همان گونه که در این چهل سال، هر موفقیت و پیشرفتی که داشتیم، نقش اصلی را جوانان داشتند. شما جوانان نخبه، با انگیزه و مؤمن باید در هر عرصه ای که در سرنوشت کشور تأثیر دارد، بدون دعوت حاضر شوید و کار را به دست بگیرید. یکی از این فرصت‌ها انتخابات پیش روست.

تحول و پیشرفت کشور در گرو تشکیل یک مجلس نو و کارآمد است و من ایمان دارم که اگر شما جوانان همت کنید در این عرصه نقش آفرینی کنید، می‌توان به ظهور مجلسی نسبتا جوان و با تجربه امید داشت تا ان شاالله با نگرشی نو و چهره‌هایی نو، حرکت پیشرفت ایران اسلامی سرعت بگیرد.

برادران و خواهران عزیزم

قبلاً گفته بودم که قرار نیست محور شما باشم اما می‌توانم صدای شما شوم و خواسته‌ها و مطالبات شما را از مسئولان و رئوس جریان انقلاب ضریب دهم و پیگیری کنم تا این تغییر و نوگرایی رقم بخورد. اما اگر شما به میدان نیایید، مطالبه نکنید و توانمندی‌های خود را عرضه نکنید، این در بر همان پاشنه خواهد چرخید و مشخصاً مجلس آینده تفاوت معناداری با گذشته نخواهد داشت.

لذا از همه شما جوانان دلسوز انقلابی درخواست می‌کنم، متناسب با شاخص‌هایی که منتشر می‌شود، افراد توانمند و با صلاحیت یا خودتان را که برای قبول مسئولیت نمایندگی مردم مفید می دانید، از طریق پایگاه اینترنتی جهاد دات نت (http://jahad. net) معرفی کنید تا با استفاده از همه ظرفیت‌ها تلاش کنیم در حد امکان شایسته‌ترین‌های در معرض انتخاب مردم قرار بگیرند.

از همه مخصوصاً خواهران عزیز، دانشجویان و روحانیون و فعالان مخلص جهادی می‌خواهم، افرادی با ظرفیت‌ها و تجربه بالا و نسبتاً جوان را معرفی کنند. گرچه ممکن است خود این افراد راسا وارد این عرصه سخت و پرهزینه نشوند، اما شما آن‌ها را دعوت و نسبت به انجام وظیفه ملی‌شان قانع کنید تا به لطف خدا مجلس نو ایجاد شود.

امروز زمان اصلاح ریل گذاری در مسیر سیاستگذاری کشور است و ان شاالله با همت و مشارکت شما جوانان، مردم عزیز ما طعم شیرین کارآمدی را از سوی نیروهای انقلاب خواهند چشید.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .