امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳| ۰۳:۳۰:۴۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » فرمانده سپاه مازندران: تا آخرین قطره خون مقابل بر‌هم زنندگان امنیت کشور می‌ایستیم

مهر ۲۳, ۱۴۰۱ تاریخ انتشار

adminنویسنده

9493کد مطلب

159تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

فرمانده سپاه مازندران: تا آخرین قطره خون مقابل بر‌هم زنندگان امنیت کشور می‌ایستیم

فرمانده سپاه مازندران: تا آخرین قطره خون مقابل بر‌هم زنندگان امنیت کشور می‌ایستیم

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران شامگاه امروز در آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در شهر امیرکلا بابل اظهار داشت: حماسه بزرگ دفاع مقدس نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ ملت ایران است که عزت و قدرت درونی ملت ما را به همه اثبات کرد. وی افزود: دشمنان  به تصور اینکه می توانند ‌ما را به زانو در بیاورند اما متعجب وحدت، انسجام و قدرت ملت ایران شدند و ما‌ بسیاری از پیشرفت...

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران شامگاه امروز در آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در شهر امیرکلا بابل اظهار داشت: حماسه بزرگ دفاع مقدس نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ ملت ایران است که عزت و قدرت درونی ملت ما را به همه اثبات کرد.

وی افزود: دشمنان  به تصور اینکه می توانند ‌ما را به زانو در بیاورند اما متعجب وحدت، انسجام و قدرت ملت ایران شدند و ما‌ بسیاری از پیشرفت های امروز را مدیون دوران دفاع مقدس هستیم.

فرمانده سپاه کربلا‌ مازندران اقتدار نظام اسلامی را در سایه قدرتمند شدن در همه زمینه ها دانست و خاطرنشان کرد: در ایام دفاع مقدس محتاج واردات ساده ترین و پیش پاافتاده تریت تجهیزات مانند سیم خاردار بودیم ولی امروز به برکت دفاع مقدس و تکیه بر توان داخلی به روسیه به عنوان ابرقدرت نظامی دنیا پهپاد صادر می کنیم.

وی برهم زدن امنیت داخل کشور را خط قرمز‌ سپاه پاسداران دانست و تاکید کرد:  مجموعه بسیج، سپاه و فراجا برای امنیت مردم تا آخرین قطره خون پای کارند و در مقابل بر هم زنندگان امنیت کشور می‌ایستند.

سردار مسلمی ساماندهی قبور شهدا را از جمله وظایف سپاه در تکربم مقام شهدا عنوان کرد و گفت: سال گدَشته در سطح شهرستان بابل ۵۶ مزار شهید مورد بهسازی قرار گرفت و امسال نیز تا کنون ۱۲ مزار شهید با اعتبار هر مزار شهید بالغ بر ۳۵۰ میلیون ریال ساماندهی شد.

وی با اشاره به دستگیری‌ها‌ در اغتشاشات اخیر در سطح مازندران، اظهار کرد: متاسفانه بسیاری از افراد ناخواسته به خاطر تبلیغات رسانه ای و فضای مجازی در این مسیر قرار گرفتند.

وی ادامه داد: شهدا تاکید زیادی بر مسائل تربیتی و توجه به نسل های بعدی داشتند که متاسفانه غفلت های صورت گرفته از مسیر شهدا، موجب شد تا دشمنان در بستر رسانه های خود فرزندان ما را از حوزه تربیت دینی و انقلابی دور کنند.

سردار‌ مسلمی با هشدار نسبت به تحریک‌کنندگان و عوامل اصلی اغتشاشات اخیر، گفت: آن هایی که دنبال براندازی نظام اسلامی هستند و مقدسات از جمله قرآن بی حرمتی کردند ، بدانند که شهداء یقه آنها را خواهند گرفت و در دنیا و قیامت گرفتار می شوند.

وی با تقدیر از نیروی انتظامی برای ایستادگی در خط مقدم مقابله با اغتشاشات، تصریح کرد: عزیزان نیروی انتظامی ما یک تنه در مقابل این هجمه‌های وسیع قرار گرفتند و ما از این دلاورمردان و حافظان امنیت و قانون تقدیر و تشکر می کنیم.

فرمانده سپاه کربلا‌ مازندران ارتباط مستمر با خانواده های شهدا و دیدار با آن ها را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: تکریم ایثارگری و فداکاری شهدای عزیز‌ نشان دهتده حفظ مسیر جانفشانی در مسیر انقلاب اسلامی است و باید به قول شهید سلیمانی ویژگی های شهید را در خود ایجاد کنیم تا شهادت نصیب ما شود

گفتنی است؛ در این مراسم که به مناسبت هفته دفاع مقدس در محله کردکلا شهر امیرکلا بابل برگزار شد، گلزار شهدای این محله پس از اجرای طرح بهسازی، مورد بهره برداری قرار گرفت

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .